The 1

Новий BMW 1 серії

Чисте прагнення: новий BMW 1 серії прибув, щоб привернути до себе захоплені погляди. Його видатний дизайн і прогресивна мова дизайну виділяють його з натовпу. Те ж саме стосується і його салону із сучасною атмосферою, яка надихає своєю першокласною якістю та відкритістю. Ефективні двигуни, передній привід, вперше представлений в новому BMW 1 серії, і новітні технології шасі гарантують враження від кермування, повні динаміки і маневреності, а інноваційні технології та системи допомоги водію гарантують, що ви завжди доберетеся до пункту призначення безпечно й зручно.
 

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку руху і технічні характеристики BMW 1 серії.

01

Дизайн.

01

Дизайн.

Прогресивна спортивність - від передньої частини з великими повітрозабірниками через плавний силует до лінії плечей з переосмисленим вигином Hofmeister: екстер'єр BMW 1 серії втілює динаміку і задоволення від водіння з кожною деталлю та кожною точною лінією.

02

Салон.

02

Салон.

Все для вашого задоволення від водіння: високоякісні матеріали, ергономічно оптимізовані функції і новаторські технології. Крім високого рівня функціональності, cалон BMW 1 серії вражає своїм преміальним характером в поєднанні з відкритим і просторим характером.

03

ДИНАМІКА РУХУ.

04

ІННОВАЦІЙНЕ ПАРКУВАННЯ.

« Абсолютно новий BMW 1 серії - молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від водіння з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше. »
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.

ЗАВЖДИ АВТОРИТЕТНИЙ.

Динамічно налаштований привід і технологія ходової частини BMW 1 Series.

ПІДВІСКА M SPORT.

ПІДВІСКА M SPORT.

Підвіска M Sport опускає автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона також має більш короткі пружини підвіски і більш жорсткі налаштування демпфера, а також більш жорсткі стабілізатори. Це створює ще більш пряму конструкцію підвіски, яка забезпечує спортивний стиль водіння.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

Спортивне рульове управління M з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію та знижує необхідне зусилля. Ваш автомобіль може керуватися точніше, особливо на звивистих дорогах. Спортивне рульове управління M функціонує по всьому куту повороту з прямим лінійним передавальним числом. Servotronic пропонує змінну і завжди оптимальну підтримку рульового управління.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРМУВАННЯ.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРМУВАННЯ.

Компоненти трансмісії, ідеально налаштовані один під одного, забезпечують оптимальну стійкість і керованість в BMW 1 серії. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive рівномірно розподіляє рушійну силу на передні й задні колеса. Завдяки взаємодії з механічним диференціалом 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport  досягається значний виграш у тязі, динаміці та безпеці кермування. Технологія ARB (обмеження безперервного прослизання), що встановлена в якості стандарту, має додаткову стабілізуючу функцію. У тісній координації з системою динамічного контролю стійкості значно знижується недостатню обертальність у автомобілеей з переднім приводом.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Будь то ручне перемикання або автоматичне керування, 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport в BMW 1 серії забезпечує швидке перемикання передач спортивного стилю з незмінно високою ефективністю. При русі з високою динамікою у верхньому діапазоні оборотів водій підтримується недавно розробленими світловими індикаторами перемикання передач в комбінації приладів або на проекційному дисплеї. Якщо автоматичний режим активований, вибір передач й точки перемикання адаптуються до індивідуального стилю водіння. Режим SPORT систематично розрахований на продуктивність і потужне прискорення, в той час як двигун завжди підтримується на високому діапазоні оборотів, де є достатньо потужності.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html