Перший BMW 2 серії Active Tourer.

СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ

Перший BMW 2 серії Active Tourer.

BMW 2 серії Active Tourer доводить, що компактні розміри, функціональність і трансформування можуть ідеально поєднуватися з динамічним дизайном. Чи збираєтеся ви у відпустку, на заняття спортом або по звичайним справам - цей автомобіль, втілення динамічності BMW, завжди готовий вирушити в дорогу.

Технічні характеристики

Змішаний цикл, л/100 км (218d)

4.3-4.1 [4.3–4.1]

Об'єм багажного відділення

468-1,510

Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою

так

КОМПАКТНИЙ ЗЗОВНІ, ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

Дизайн BMW 2 серії Active Tourer.

Для того щоб справлятися з повсякденними завданнями з легкістю, потрібно завжди бути на піку форми. BMW 2 серії Active Tourer завжди на піку форми. Ця нова модель ідеально поєднує в собі універсальність, функціональність і характерне для автомобілів BMW задоволення від водіння: довга колісна база, короткі звіси і висока лінія даху не тільки визначають компактні, потужні пропорції, але і допомагають забезпечити максимально просторий салон.

Комфорт і універсальність.

Хочете перевезти з пункту А в пункт В всю сім'ю або громіздкий багаж? У BMW 2 серії Active Tourer вистачить місця для всіх - і для всього. Регульовані сидіння, багажне відділення зі складною підлогою і багаті можливості зберігання дозволяють вам перебудовувати простір під свої завдання. Великі двері спрощують посадку і вихід з автомобіля, а кришка багажника з функцією безконтактного відкривання і закривання (доступна у вигляді додаткової опції) забезпечує зручність при навантаженні.

Дізнатися більше

Лінійки і оснащення.

Підлаштовувати BMW 2 серії Active Tourer під ваші особисті потреби і побажання за допомогою доступних пакетів оснащення від BMW. BMW 2 серії Active Tourer можна зробити більш витонченим за допомогою лінійок BMW Luxury і Sport. Крім цього, доступний пакет M Sport і інші пакети, а також оригінальне приладдя BMW.

Дізнатися більше

Панорамний скляний дах.

Панорамний скляний дах піднімається, збільшуючи огляд. Велика кількість світла в салоні підкреслює його особливу атмосферу. Якщо сонце світить занадто яскраво, можна легко і плавно закрити сонцезахисну штору. Завдяки функціям зсуву і підйому панорамний скляний дах забезпечує безліч варіантів вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться в положенні для вентиляції, сонцезахисна штора згортається автоматично, щоб забезпечити необхідну циркуляцію повітря. А вбудована вітрозахисна перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря при русі з відкритим дахом.

Дізнатися більше

 

4.3–4.1 л.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo нове покоління бензинових і дизельних двигунів BMW 2 серії Active Tourer забезпечує помітно більш активний набір потужності і, як наслідок, чудову реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високій економії палива і низькому рівні викидів.

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся більше про технічні характеристики