Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

ПІДНІМІТЬ ОБЕРТИ СВОЄЇ РОДИНИ.

Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

BMW 2 серії Gran Tourer доводить, що компактні розміри, функціональність і гнучкість можуть ідеально поєднуватися з динамічним дизайном. Чи збираєтеся ви у відпустку, на заняття спортом або по звичайним справам - цей автомобіль, втілення динамічності BMW, завжди готовий вирушити в дорогу.

Технічні характеристики

Змішаний цикл, л/100 км (218d)

4.5-4.3 [4.5–4.3]

Об'єм багажного відділення

645 и 1,905 літрів

Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою

так

ЗУСТРІЧАЙТЕ BMW 2 СЕРІЇ GRAN TOURER.

Комфорт і універсальність.

Ви вирішили покликати з собою друзів, рідних або завантажити багаж? BMW 2 серії Gran Tourer гарантує максимальну гнучкість при будь-якому розміщенні. Від універсального салону до регульованих задніх сидінь і просторого багажного відділення, всередині якого можна додатково встановити третій ряд сидінь ще для двох пасажирів - місце знайдеться для всіх і  всього. 

Дізнатися більше

 

Дизайн.

Пропорції BMW 2 серії Gran Tourer підкреслюють його універсальність. Спереду автомобіль виглядає по-спортивному низько. Широка решітка радіатора, яка приваблює увагу, розташована нижче рівня фар, що забезпечує динамічний стиль, рідкісний в цьому сегменті. Хочете пізнати наш величезний світ з BMW 2 серії Gran Tourer? Просто сідайте за кермо! Просторий салон є характерною рисою цього автомобіля. Величезне лобове скло і панорамний скляний дах (пропонується опціонально) забезпечують відкриту і світлу атмосферу, яку можна підсилити за рахунок додаткового освітлення.

Дізнатися більше  

Гнучкий салон.

Великі передні фари підкреслюють функціональність BMW 2 серії Gran Tourer. Але важливо не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і безліч варіантів зберігання також гарантують неперевершену гнучкість.

Дізнайтесь більше 

100 кВт

Інноваційний 3-циліндровий бензиновий двигун моделі BMW 218i Gran Tourer представляє новий рівень ефективності та комфортного водіння. За рахунок турбонаддува, безпосереднього вприскування і приводу клапанів з системою регулювання фаз Double-VANOS цей мотор має спільне коріння з переможцем багатьох міжнародних змагань - рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo. Надихаюче звучання цього двигуна гарантує ще більше емоцій від водіння автомобіля.
Всі результати отримані відповідно з перевірочним циклом ЄС і залежать від типу використовуваних шин.

Оцініть ефективність 

Дізнайтеся більше про технічні характеристики