Перше BMW 2 серії Купе.

ТУРБОЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Перше BMW 2 серії Купе.

Різкий, темпераментний, своєрідний. У BMW 2 серії Купе є все, що потрібно для спортивного купе. Його незрівнянний атлетичний дизайн символізує динаміку, яка робить його кращим у своєму класі. Його відрізняють ідеальний розподіл осьового навантаження 50:50 і потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також елементи стратегії BMW EfficientDynamics. Найбільшу виразну динаміку можна відчути в M235i Купе, коли машина розганяється з місця до 100 км / год за 4,8 секунди. Вірний девізу: турбоудовольствіе за кермом.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к. С.) При об / хв (228i)

240 (326)/5800–6000

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (228i)

8.1 [7.6]

Розгін 0-100 км / ч, с (228i)

5.0 [4.8]

ЙОМУ ПОТРІБЕН НЕ ВОДІЙ, А ПАРТНЕР.

BMW 2 серії Купе M235i.

Цей автомобіль запалює там, де інші здаються: Турбірованний рядний 6-циліндровий бензиновий двигун потужністю 240 кВт (326 л. С.) Надає йому спринтерський характер при максимальної економічності. Аеродинамічний пакет M, кромка заднього спойлера і спортивна підвіска M формують атлетичний вигляд, збільшують тиск та забезпечують оптимальні динамічні характеристики в будь-якій зоні водіння. Та й в салоні BMW M235i, завдяки спортивним сидінням водія і переднього пасажира, шкіряному багатофункціонального рульового колеса М і багато чому іншому, панує відповідна атмосфера - тут пахне стайнею для гоночних болідів. Яким повинен бути High Performance: захоплюючим дух.

Дизайн кузову. 

Темпераментний характер: кидається в очі лінія кузовного переходу піднімається від переднього моста до заднього крила, підкреслюючи спортивно-динамічну форму клина. Разом з яскраво вираженими колісними арками вона ніби промовляє: BMW 2 серії Купе завжди готовий до ривка.

Дізнатися більше про дизайн

Салон.

Орієнтований на водія: той, хто займе сидіння водія в BMW 2 серії Купе, виявиться в епіцентрі подій. Адже всі прилади орієнтовані на нього. Асиметрична центральна консоль нахилена до водія, окремий дисплей управління добре видно, і всі найважливіші функції завжди під контролем. Завдяки типовим для купе безрамним вікнам боковому огляду ніщо не заважає. Накладаються один на одного поверхні і динамічні лінії продовжують спортивний екстер'єр в салоні. Дорогі матеріали в салоні настільки ж природні, як і їх високоякісна обробка.

Дізнатися більше про дизайн

Динамічні характеристики. 

У тих, хто насолоджується життям по повній, немає ніякого бажання йти на компроміси. Те ж саме і з BMW 2 серії Купе. Його стійкість, розподіл осьового навантаження 50:50 і спортивний характер заднього приводу унікальні в своєму класі. Динамічний і темпераментний. Зосереджений на єдиній меті: абсолютному задоволенні за кермом.

Дізнатися більше про динамічні характеристики

240 кВт

BMW M235i захоплює не тільки своєю нестримною силою, а й чудовою маневреністю і придатністю для повсякденної їзди. У турбированном рядном 6-циліндровому бензиновому двигуні M Performance TwinPower робочим об'ємом 3 літри система Valvetronic з подвійним VANOS і безпосереднім уприскуванням бензину поєднується з турбонагнітачем TwinScroll. Цей потужний силовий агрегат відрізняють виключно чуйне реагування, великий крутний момент вже на низьких оборотах і широкий діапазон корисних оборотів. Результат - максимальний крутний момент 450 Н · м при середній витраті 8,1 л / 100 км [xDrive: 7,8 л]. Турбований рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower розганяє машину з 0 до 100 км / год всього за 4,8 секунди [xDrive: 4,6 с].

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики