ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ ТА ПРИСТРАСТЬ.

Новий BMW M240i Купе: 340 к.с., 250 кВт.

BMW M240i Купе здатний на те, з чим інші не справляються: компактне купе M Performance має в своєму арсеналі технологію M Performance TwinPower Turbo і спеціально налаштовану спортивну підвіску M. Темпераметний дводверний автомобіль, який несе в собі гени M і пропонує запаморочливу динаміку.

ДИЗАЙН BMW M240i КУПЕ В СТИЛІ M PERFORMANCE.

У BMW M240i Купе неможливо не помітити авторський почерк M GmbH. Крім M Спорт пакета безліч специфічних елементів в стилі M Performance підкреслюють, що цей темпераментний дводверний автомобіль - щось зовсім особливе. Ексклюзивні легкосплавні колісні диски, розташовані зліва і праворуч вихлопні патрубки, корпуси зовнішніх дзеркал акцентного кольору: як зовні, так і всередині купе M Performance відкрито демонструє свої спортивні гени. Яскравий і чарівний автомобіль підкорює вас раз і назавжди - особливо, коли ви запустите його шестициліндровий двигун.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ BMW M240i КУПЕ.

Дизайнерські елементи акцентного кольору.

Бічні повітрозабірники в аеродинамічно оптимізованому передньому бампері BMW M240i Купе в якості ексклюзивного доповнення забезпечені декоративними елементами кольору «Сіре залізо».

18-дюймові диски M Double-spoke 436 M.

Ексклюзивні легкосплавні колісні диски (225/40 ZR18 спереду, 245/35 ZR18 ззаду) кольору «Сіре залізо» в поєднанні з серійними спортивними гальмами M забезпечують оптимальну передачу гальмівного і тягового зусилля.

Корпуси зовнішніх дзеркал акцентного кольору.

Елегантні корпуси дзеркал виконані в кольорі «Сіре Залізо». Завдяки своєму аеродинамічному дизайну вони майже не чинять опору потоку зустрічного повітря.

Емблема M з темним хромуванням.

Емблема M з темним хромуванням елегантно підкреслює, що BMW M240i Купе - це автомобіль M Performance.

Вихлопні патрубки зліва і справа.

BMW M240i Купе ексклюзивно в модельному ряду BMW 2 серії оснащений вихлопними патрубками з чорним хромуванням, розташованими зліва і справа. Вони є ознакою модифікованої випускної системи без середнього глушника і з керованими заслінками.

Позначення моделі з темним хромуванням.

Специфічне позначення моделі в акцентному кольорі на задній частині кузова підкреслює тісну спорідненість BMW M240i Купе з моделями BMW M.

Накладки на пороги з позначенням моделі.

Ексклюзивні алюмінієві вставки з позначенням моделі вже при посадці в автомобіль налаштовують водія і переднього пасажира на подальше задоволення від поїздки.

Позначення моделі в кокпіті.

Ефектні деталі, що створюють спортивні акценти прямо в полі зору водія: цифрове позначення моделі, червоні циферблати і тонка розмітка шкал приладів в стилі хронографа.

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

BMW M240i захоплює не тільки своєю нестримною міццю, але також високою динамікою і практичністю в повсякденній експлуатації. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo з робочим об'ємом 3,0 літра комбінує систему регулювання ходу клапанів Valvetronic, включаючи систему регулювання фаз газорозподілу Double-VANOS, і систему безпосереднього вприскування бензину з турбонагнітачем TwinScroll. Відмінними рисами цього потужного двигуна є виняткова чуйність відгуків, високий крутний момент вже при низькій частоті обертання і широкий діапазон робочих оборотів. В результаті максимальний крутний момент становить 500 Нм при середній витраті палива 7,8 л / 100 км (з 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic: 7,1 л). Всього 4,8 секунди (з 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic: 4,6 с) потрібно BMW M240i на розгін з місця до 100 км / ч. BMW M240i є єдиною моделлю в модельному ряду BMW 2 серії, в якій встановлюється цей двигун.

Емоційний звук M Performance

Особливу випускну систему BMW M240i Купе можна легко відрізнити по розташованим зліва і справа вихлопним патрубкам з чорним хромуванням. Інтелектуальне управління перемикаючими заслінками і відмова від середнього глушника створюють умови для створення харизматичного звуку. Він в буквальному сенсі слова пробирає до глибини душі водія і переднього пасажира, що сидять на спортивних сидіннях. Завдяки такій широкомасштабній оптимізації акустики відчуття спортивного автомобіля помітно посилюються.

ТИПІЧНА ДЛЯ M PERFORMANCE ДИНАМіКА РУХУ BMW M240i КУПЕ.

Концепція BMW M240i Купе орієнтована на динаміку. З метою ще більшого задоволення від водіння при необмеженій практичності в повсякденній експлуатації. Висока динаміка, маневреність і точність в управлінні, а також збалансована настройка всіх компонентів особливо відчутні при виході з повороту. Завдяки численним модифікаціям інженери BMW M GmbH ретельно оптимізували ходові якості і рульове управління цього ексклюзивного купе.

Більше динаміки: занижена спортивна підвіска M

Для впевненої реалізації видатної потужності у високій динаміці руху пружини і стабілізатори автомобіля точно адаптовані до його тяговитому 6-циліндровому двигуну. Специфічна еластокінематика передньої підвіски забезпечує вражаючі відчуття при водінні. Ще більшу динаміку і маневреність автомобілю додають спортивна підвіска M зі спеціальним налаштуванням і заниженням кузова на 10 міліметрів і адаптивне спортивне рульове управління, включаючи Servotronic. Опциональная система повного приводу BMW xDrive в залежності від умов руху гнучко перерозподіляє крутний момент між осями і тим самим забезпечує BMW M240i xDrive Купе найкращу тягу навіть в найскладніших дорожніх умовах.

Більше спортивності: 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic

BMW M240i Купе на замовлення може оснащуватися 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic, що забезпечує особливо динамічний розгін. Вхідна в її склад функція Launch Control дозволяє прискоритися з місця до 100 км / год всього за 4,6 секунди. Для цього потрібно просто натиснути кнопку DSC, перевести важіль селектора в положення «S», натиснути на педаль гальма і вичавити до упору педаль «газу» - відпустивши після цього гальмо, реально розумієш, що таке сила тяги.

Більше контролю: серійні спортивні гальма M

18-дюймові легкосплавні колісні диски M Double-spoke 436 M спереду комбінуються з дисковими гальмами з чотирипоршневими фіксованими супортами з алюмінію. Ззаду використовуються двохпоршневі супорти. Завдяки внутрішній вентиляції гальма надійно працюють навіть в умовах високих термічних навантажень. Уже при нерухомо стоячому автомобілі ці виключно потужні гальма можна впізнати по характерному синьому кольору гальмівних супортів з емблемою M.

РОДИНА M PERFORMANCE.

Витончений дизайн, еталонні ходові якості і максимальна динаміка - автомобілі BMW M Performance є втіленням всіх цих якостей. Дані ексклюзивні моделі від BMW M GmbH поєднують в собі всі переваги відповідних серій зі спортивними генами BMW M, формуючи свій власний, унікальний сегмент.

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).