ОСОБЛИВЕ РІШЕННЯ.

ОСОБЛИВЕ РІШЕННЯ.

BMW 6 серії GT.

BMW 6 серії GT виділяється своєю унікальною елегантністю і виключно просторим, чудово оформленим салоном. Його чудові ходові якості гарантують спортивну динаміку і високий комфорт в далекі подорожі. Цей автомобіль говорить сам за себе, будучи еталоном сучасного дизайну і доставляючи максимум задоволення в великих подорожах.

BMW 640i xDrive GT:
Витрата палива в л / 100 km (комбінована): 8.2-7.7
CO2 викиду в г / км (комбінований): 187-177

Потужність двигуна в квт (PS) на 1 / хв (BMW 640i xDrive GT)

250 (340)/5,500–6,500

Крутний момент двигуна (Нм) на 1 / хв (BMW 640i xDrive GT)

450/1,380–5,200

Прискорення 0-100 км / годч в сек (BMW 640i xDrive GT)

5.3

«BMW 6 серії GT демонструє сучасну альтернативну концепцію автомобіля»

МІХАЕЛЬ МАРКЕФКА - ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР ЕКСТЕР'ЄРУ АВТОМОБІЛІВ BMW

ДОСКОНАЛА ФОРМА.

ДОСКОНАЛА ФОРМА.

Екстер'єр BMW 6 серії GT.

Пластичні форми і витягнутий силует надають BMW 6 серії GT вражаючу імпозантність. Енергійно підтягнуті поверхні утворюють контраст з м'яко низхідною лінією даху, яка надає автомобілю елегантний і спортивний вигляд. Виразна задня частина кузова підкреслює динаміку цієї неординарної концепції автомобіля.

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬОН.

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії GT.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії GT еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості - для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

«BMW 6 серії GT демонструє сучасну альтернативну концепцію автомобіля»

МІХАЕЛЬ МАРКЕФКА - ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР ЕКСТЕР'ЄРУ АВТОМОБІЛІВ BMW

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водієві від BMW.

Все перед очима. Опція «Асистент водіння Плюс» від BMW виконує роль персонального автопілота, який завжди буде поруч. Пакет опцій складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з поганим оглядом, підвищує безпеку і комфорт у вашому BMW 6 серії GT.

Витрата палива і викид СО2

Показники витрат палива і викидів СО2 залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані щодо витрат визначаються відповідно циклу управління ЕСЕ.

Більше інформації щодо офіційних даних витрат палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрат палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які знаходяться у вільному доступі в усіх точках продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth- Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.