БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Новий BMW i8 Купе.

Майбутнє набуває форму – і це форма нового BMW i8 Купе. Яскравий, захоплюючий, він змушує переосмислити поняття мобільності та здатний дарувати чисте задоволення від водіння на кожному кілометрі дороги. Одного погляду на його феноменальний дизайн досить, щоб підняти рівень адреналіну в крові. Стрілка його тахометра злітає не менш стрімко: інноваційний гібридний привід моделі володіє потужністю 374 к.с. і обертовим моментом 570 Нм. Розгін до 100 км/год займає всього 4,4 секунди. Найбільш стрімкий стрибок в нову еру.

ЕФЕКТНИЙ ОБРАЗ.

Який би колір ви не вибрали — Сірий софісти, Білий Кристал, Мідний або Сірий Донінгтон — образ BMW i8 Купе буде однаково вражаючим в будь-якому варіанті кольору.

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ.

BMW i8 Купе проявляє свою футуристичність навіть в найдрібніших деталях. Його прогресивні лінії висловлюють максимально динамічну мову форм. Найбільш яскравим елементом, безсумнівно, є елегантні двері типа «крило чайки», що піднімаються виготовлені з полегшеного матеріалу — карбону. Атлетична передня частина підкреслює індивідуальний характер автомобіля. Унікальний V-подібний «чорний пояс» починається на капоті і плавно переходить на задню частину автомобіля, підкреслюючи його силует у формі краплі. Вражаючий дизайн дозволяє оптимізувати повітряні потоки і домогтися безпрецедентних аеродинамічних характеристик. BMW i8 Купе — це ідеальне поєднання форми і змісту, яке уособлює собою єдине устремління: вперед.

ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ МАЙБУТНЬОГО.

Інтер'єр BMW i8 Купе також підкреслює його унікальний характер — зокрема, завдяки ексклюзивній лінії обробки Accaro кольору Амідо Мідний. Форми і поверхні всередині автомобіля перегукуються зі стрімкими лініями кузова, створюючи в кокпіті атмосферу футуристичной динаміки. Розгорнутий до водія кокпіт та інтуїтивне розташування органів управління забезпечують максимальну орієнтованість на водія і легкість зчитування інформації та використання всіх функцій автомобіля. Нові спортивні сидіння з електрорегулюванням мають оптимальну бічну підтримку і дарують максимальний комфорт. Світлодіодне підсвічування створює в салоні розкішну атмосферу в темний час доби. Декоративні контурні лінії на дверях, приладової панелі, центральній консолі і рульовому колесі можуть бути підсвічені кольорами Синій EfficientDynamics, Жовтий Янтар або Білий.

ВИЩА ФОРМА ЕКСКЛЮЗИВНОСТІ.

 

Доторкніться до майбутнього вже зараз —  з одної з чотирьох високоякісних ліній оздоблення інтер'єру нового BMW i8 Купе.

Лінія обробки Carpo кольору Слонової Кістки з повною оббивкою шкірою.
Лінія обробки Accaro кольору Амідо Мідний з оббивкою натуральною шкірою і акцентними вставками з тканини.
Лінія обробки Carpo кольору Амідо Чорний з повною оббивкою шкірою.
Лінія обробки Halo кольору Коричнева Дальбергія/Сірий Карум з оббивкою натуральною шкірою і акцентними вставками з тканини.

НОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ ДИНАМИКИ.

BMW i8 Купе буквально розрізає повітря. Це враження створюється не тільки завдяки його атлетичний зовнішнім виглядом, але і обтекаемому кузову надзвичайно легкої конструкції і аеродинамічним заднім світлодіодним ліхтарям з пошаровим дизайном.

42 Г/КМ

Впевнений рух вперед і максимальна екологічна чистота. BMW i8 Купе досягає цих двох цілей завдяки інтелектуальній системі управління енергоспоживанням. Вона координує взаємодію електродвигуна і батареї з двигуном внутрішнього згоряння, постійно прагнучи забезпечити максимальну потужність при мінімальній витраті палива і енергії. Як результат – потужний підключаємий гібрид з винятковою економічністю, що вражаючим чином підтверджує витрату палива в змішаному циклі, що становить всього 1,8 л/100 км, і викиди CO2 в розмірі 42 г/км.

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ В НОВІЙ ФОРМІ.

Стати лідером. Це легко зробити разом з BMW i8 Купе. Однією з причин цього є його виняткова концепція полегшеної архітектури LifeDrive. Вона включає в себе модуль Drive – шасі з алюмінію – і модуль Life – ультралегкий салон з високоміцного карбону. Обидва модулі оптимізовані по масі аж до останнього грама, що дозволяє домогтися екологічно чистої мобільності при збереженні спортивного стилю.

СВОБОДА У ВИБОРІ ЦІЛІ.

Заправка і зарядка – обидві ці процедури виконуються в новому BMW i8 Купе виключно легко і просто завдяки пакету продуктів і послуг 360° ELECTRIC. Дома Ви зручно заряджаєте свій BMW i8 від BMW i Wallbox або через зарядний кабель. За бажанням можлива навіть зарядка електрикою, отриманою з екологічно чистих джерел BMW GreenEnergy від NATURSTORM. Індивідуальна консультація, професійна збірка і первісна настройка забезпечуються кваліфікованим електриком. В дорозі ви знайдете постійно зростаючу кількість загальнодоступних зарядних станцій, які ви можете легко використовувати з картою ChargeNow.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ.

Незалежно від обраного шляху BMW i8 Купе готовий до всього завдяки численним системам допомоги водієві. Так, наприклад, на мокрій дорозі час від часу проводиться підсушування гальм, яке дозволяє прибрати з дисків вологу. При цьому немає ніякого відчутного гальмівного ефекту. Рух з місця в несприятливих погодних умовах полегшується завдяки системі динамічного регулювання тяги (DTC), яка запобігає пробуксовці коліс і забезпечує їх оптимальне зчеплення з дорогою. Під час поїздки за цим стежить система повного приводу BMW xDrive, яка в будь-якій ситуації гарантує відмінну тягу. Система активується в гібридному режимі та в залежності від ситуації розподіляє крутний момент від обох агрегатів між чотирма колесами.

Витрата палива і викиди CO2.

BMW i8 Купе(3):

Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл): 1.8
Енергоспоживання, кВт/100 км (змішаний цикл): 14.0
Викиди СО2, г/км (змішаний цикл): 42

Наведені витрати палива і показники викидів CO2 були визначені відповідно до Європейського Регламента (ЄС) 715/2007 в версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Значення відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією для Німеччини, і в представленому діапазоні враховуються різні розміри обраних коліс і шин.

Значення для транспортних засобів, позначених(3), вже визначені відповідно до нової процедури WLTP і вичеслені за шкалою їздового циклу NEDC для порівняння даних. Що стосується цих транспортних засобів, транспортних податків або інших транспортних зборів, заснованих (частково) на викидах CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, вказаних тут.

Специфікації економічності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в останній редакції, і базуються на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до їздового циклу NEDC.

Отримати додаткову інформацію про офіційне споживання палива і питомих викидах СО2 нових легкових автомобілів можна в «Довіднику про споживання палива, викидів CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/ leitfaden-kraftstoffverbrauch.html