ІКОНА НОВОЇ ЕРИ.

ІКОНА НОВОЇ ЕРИ.

Вперше BMW i8 Родстер.

Майбутнє набуває форму – і це форма найпершого BMW i8 Родстер. Яскравий, захоплюючий, він змушує переосмислити поняття мобільності та здатний дарувати чисте задоволення від водіння на кожному кілометрі дороги. Одного погляду на його феноменальний дизайн досить, щоб підняти рівень адреналіну в крові. Стрілка його тахометра злітає не менш стрімко: інноваційний двигун з плагін-гібридом володіє потужністю 374 к.с. і обертовим моментом 570 Нм. Розгін до 100 км/год займає всього 4,6 секунд. Найшвидший спосіб випробувати новий прояв свободи.

ПРОЯВ ДОСКОНАЛОГО ХАРАКТЕРУ.

BMW i8 Родстер проявляє свою футуристичність навіть в найдрібніших деталях. Його прогресивні лінії висловлюють максимально динамічну мову форм. Найбільш яскравим елементом, безсумнівно, є елегантні двері типу «крило чайки», що піднімаються виготовлені з полегшеного матеріалу — карбону. Атлетична передня частина підкреслює індивідуальний характер автомобіля. Унікальний V-подібний «чорний пояс» починається на капоті і плавно переходить на задню частину автомобіля, підкреслюючи його силует у формі краплі. Вражаючий дизайн Streamflow дозволяє оптимізувати повітряні потоки і домогтися безпрецедентних аеродинамічних характеристик. BMW i8 Родстер — це ідеальне поєднання форми і змісту, яке уособлює собою єдину мету: абсолютну свободу.

«Саме так ми уявляємо собі чисту електромобільність. Завдяки нашій новій двомісній моделі з відкритим верхом ми плануємо вийти в лідери сегменту гібридних спортивних автомобілів з відкритим кузовом».


Клаус Фролов, ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ BMW AG

СВОБОДА. ПРОСТІР.

Інтер'єр BMW i8 Родстер також підкреслює його унікальний характер — зокрема, завдяки ексклюзивній лінії обробки Accaro кольору Амідо Мідний. Форми і поверхні всередині автомобіля перегукуються зі стрімкими лініями кузова, створюючи в кокпіті атмосферу футуристичної динаміки. Розгорнутий до водія кокпіт і інтуїтивне розташування органів управління забезпечують максимальну орієнтованість на водія і легкість зчитування інформації та використання всіх функцій автомобіля. Нові спортивні сидіння з електрорегулюванням мають оптимальну бічну підтримку і дарують максимальний комфорт. Опціональний пакет «Travel» включає в себе додаткові пристосування для розміщення речей в салоні, так звану «кишеню для карт», виконану зі шкіри Nappa і розділювачі в багажному відсіку позаду передніх сидінь. Світлодіодне підсвічування створює в салоні розкішну атмосферу в темний час доби. Декоративні контурні лінії на дверях, приладової панелі, центральній консолі і рульовому колесі можуть бути підсвічені кольорами Синій EfficientDynamics, Жовтий Янтар або Білий.

УНІКАЛЬНІ ФОРМИ ЕКСКЛЮЗИВНОСТІ.

 

Ознайомтеся з високоякісними лініями обробки, доступними для BMW i8 Родстер.

Лінія обробки Carpo кольору Слонової Кістки або Чорного кольору з повною оббивкою шкірою.
Лінія обробки Accaro кольору Амідо Мідний з оббивкою натуральною шкірою і акцентними вставками з тканини.
Лінія обробки Carpo кольору Амідо Чорний з повною оббивкою шкірою.
Лінія обробки Halo кольору Коричнева Дальбергія/Сірий Карум з оббивкою натуральною шкірою і акцентними вставками з тканини.

ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ.

BMW i8 Родстер First Edition.

Єдиний вибір в першому виданні: BMW i8 Родстер First Edition*. Ексклюзивна модель обмеженої серії буде вироблена в кількості 200 автомобілів і може бути замовлена з січня по березень 2018 року. Високоякісні матеріали, узгоджені елементи дизайну інтер'єру та екстер'єру і підписаний вручну буклет з фотографіями та інформацією, які ніколи раніше не публікувалися.

*Версія First Edition доступна не у всіх країнах.

Видатні колеса.

Ідеально доповнюють блискучий зовнішній вигляд: 20-дюймові легкосплавні диски 516 в чорному матовому кольорі. Характерний дизайн обода не тільки безпосередньо відноситься до теперішнього BMW i, але і прекрасно вписується в знаковий зовнішній вигляд BMW i8 Родстер.

Чіткий знак.

Ви не можете не помітити емблему Родстера. Вона гордо виділяється на чітко оформлених бічних панелях і на задній панелі, обидві чорного матового кольору. Яскравий приклад того, як встановити знак.

Строго обмежений.

Ексклюзивність включена: декоративний значок інтер'єру підтверджує, що зовнішній вигляд показує з самого початку. Він прикрашає центральну консоль з боку водія і містить написи «First Edition» і обмежене видання «1 з 200».

ОБНОВЛЕННЯ В СТИЛІ.

 

Сумка Weekender для BMW i8 Roadster.

Будь-то для спонтанної поїздки на вихідні, короткої прогулянки з друзями або для перевезення ноутбука та інших пристроїв. Сумка Weekender прекрасно поєднується з кольором фарби E-Copper і створює простір для всіх ваших планів. Вона була розроблена виключно для BMW i8 Родстер і вражає своїм незвичайним дизайном, високоякісними і міцними матеріалами і першокласною обробкою. Ідеально підходить для відділення для зберігання в додатковому пакеті Travel.

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ СПІДСТЕР.

BMW i8 Родстер буквально розрізає повітря. Це враження створюється не тільки завдяки його атлетичному зовнішньому вигляду, але і обтекаемому кузову надзвичайно легкої конструкції і аеродинамічним заднім світлодіодним ліхтарям з багаторівневим дизайном.

46 г/км

Впевнений рух вперед і максимальна екологічна чистота. BMW i8 Родстер досягає цих двох цілей завдяки інтелектуальній системі управління енергоспоживанням. Вона координує взаємодію електродвигуна і батареї з двигуном внутрішнього згоряння, постійно прагнучи забезпечити максимальну потужність при мінімальній витраті палива і енергії. Як результат – потужний підключаємий гібрид з винятковою економічністю, що вражаючим чином підтверджує витрата палива в змішаному циклі, що становить лише 2,0 л/100 км, і викиди CO2 в розмірі 46 г/км.

ПЕРШИЙ У СВОЄМУ РОДІ. З КАРБОНУ.

Стати лідером. Це легко зробити разом з BMW i8 Родстер. Однією з причин цього є його виняткова концепція полегшеної архітектури LifeDrive. Вона включає в себе модуль Drive – шасі з алюмінію – і модуль Life – ультралегкий салон з високоміцного карбону. Обидва модулі оптимізовані по масі аж до останнього грама, що дозволяє домогтися екологічно чистої мобільності при збереженні спортивного стилю.

СВОБОДА В ВИБОРІ ЦІЛІ.

Заправка і зарядка – обидві ці процедури виконуються в новому BMW i8 Родстер виключно легко і просто завдяки пакету продуктів і послуг 360° ELECTRIC. Дома Ви зручно заряджаєте свій BMW i8 від BMW i Wallbox або через зарядний кабель. За бажанням можлива навіть зарядка електрикою, отриманою з екологічно чистих джерел BMW GreenEnergy від NATURSTORM. Індивідуальна консультація, професійна збірка і первісна настройка забезпечуються кваліфікованим електриком. В дорозі ви знайдете постійно зростаючу кількість загальнодоступних зарядних станцій, які ви можете легко використовувати з картою ChargeNow.

ПРОГРАМА BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE.

Ви як власник BMW i8 Родстер отримуєте доступ до найрізноманітніших привілеїв. Реєстрація в програмі BMW i Pure Impulse відкриває ексклюзивний доступ до заходів, подій і неповторним враженням з усього світу, присвячених одній з тем: технології, подорожі, культура, гастрономія та дизайн.

Дізнатись більше

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ.

Незалежно від обраного шляху BMW i8 Родстер готовий до всього завдяки численним системам допомоги водієві. Так, наприклад, на мокрій дорозі час від часу проводиться підсушування гальм, яке дозволяє прибрати з дисків вологу. При цьому немає ніякого відчутного гальмівного ефекту. Рух з місця в несприятливих погодних умовах полегшується завдяки системі динамічного регулювання тяги (DTC), яка запобігає пробуксовці коліс і забезпечує їх оптимальне зчеплення з дорогою. Під час поїздки за цим стежить система повного приводу BMW xDrive, яка в будь-якій ситуації гарантує відмінну тягу. Система активується в гібридному режимі і в залежності від ситуації розподіляє крутний момент від обох агрегатів між чотирма колесами.

Витрата палива і викиди CO2.

BMW i8 Родстер(3):

Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл): 2.0
Енергоспоживання, кВт/100 км (змішаний цикл): 14.5
Викиди СО2, г/км (змішаний цикл): 46

Наведені витрати палива і показники викидів CO2 були визначені відповідно до Європейського Регламента (ЄС) 715/2007 в версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Значення відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією для Німеччини, і в представленому діапазоні враховуються різні розміри обраних коліс і шин.

Значення для транспортних засобів, позначених(3), вже визначені відповідно до нової процедури WLTP і вичесліть за шкалою їздового циклу NEDC для порівняння даних. [Що стосується цих транспортних засобів, транспортних податків або інших транспортних зборів, заснованих (частково) на викиди CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, вказаних тут.]

Специфікації економічності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в останній редакції, і базуються на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до їздового циклу NEDC.

Отримати додаткову інформацію про офіційне споживання палива і питомих викидах СО2 нових легкових автомобілів можна в «Довіднику про споживання палива, викидів CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/ leitfaden-kraftstoffverbrauch.html