В ЄДНОСТІ З АВТОМОБІЛЕМ.

НОВЫЙ BMW M4 КАБРІОЛЕТ.

Відкритий для максимальної інтенсивності. Оснащений рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo потужністю 431 к.с. та іноваційними розробками родом з автоспорту, BMW M4 Кабріолет гарантує той самий прямий зв'язок між зарядженою адреналіном потужністю та безмежним задоволенням за кермом. В той час, як двигун М завдяки 7-ступеневій коробці передач М з подвійним зчепленням рівно розгоняється до граничного діапазону, активний диференціал М, адаптивна підвіска М або система М Сервотронік дозволяють здійснювати маневри високої точности. Ні з чим не зрівнянні почуття. І задоволення за кермом зовсім на іншому рівні.

Розгін 0–100 км/ч, сек.

4,6 [4,4]

Номінальна потужність, кВт (к.с.) при об./хв.

317 (431) / 5500–7300

Витрата пального в змішаному циклі, л/100 км

9,1 [8,7]

ЗАДАЄ ТОН.

Двигун M TwinPower з турбонаддувом на BMW M4 Кабріолет.

Сердце BMW M4 Кабріолет - цілковито новий рядний 6-цилиндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo. Виключно потужний, з неповторним характером звучання. Взаємодія oптимально узгоджених технологій, запозиченних з мотоспорту, забезпечує потужність в 431 к.с. (317 кВт) при безпосередньому розподілі тяги.

Динамичні характеристики.

Коли BMW M4 Кабріолет спрямовується до кордонів можливого, ви в повній мірі розумієте, що значить справжня потужність. Навіть у червоній зоні тахометра потужність залишається під контролем та точно дозованою. Технології запозичені з автоспорту, як і активний диференціал М, дозволяють оптимально використовувами потеціал силового агрегата М і в будь-якій ситуації забезпечують ідеальну керованість та надійну поведінку автомобіля.

Дизайн.

Потужному двигуну необхідно багато повітря. Вражаючі повітрозабірники зпереду не залишають сумнівів у тому, что вони спроможні впоратися з охолодженням силового агрегата М в BMW M4 Кабріолет навіть у екстримальних умовах. Привертає увагу також рельєфний елемент капоту, що повторює форму турбованого двигуна, натякаючи на потужність BMW M4 Кабріолет.

Эфективність.

Як у всьому, що стосується BMW M4 Кабріолет, його ефективність не знає рівних. Технології EfficientDynamics, такі як автоматична зупинка та запуск двигуна або рекуперація гальмівної енергії, забезпечують оптимальне використання ресурсів і тим самим в значній мірі піднімають продуктивність та ефективність BMW M4 Кабріолет. Результат - не тільки покращена динаміка, але й зниження витрат палива та викидів шкідливих речовин.

4.4 сек.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo об'ємом 3,0 л поєднує непоєднуване - високообертовий характер з відсічкою на 7600 об./хв. та неперервну тягу в широкому диапазоні обертів з максимальним крутним моментом 550 Н·м. Силовой агрегат M розвиває потужність 317 кВт (431 л. с.) та розганяє автомобіль від 0 до 100 км/ч лише за 4,4 сек. (з 7-ступеневою коробкою передач з двома щепленнями М DCT).

Дізнайтеся більше про економічність

Дізнайтеся більше про технічні характеристики