ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive зі спеціальними М настройками.

СПРАВЖНІЙ ОБЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

СПРАВЖНІЙ ОБ'ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

Хвилююча елегантність форм. Найвища за всі часи потужність. Нове покоління BMW M5 - втілення найвищого інженерного мистецтва та інноваційного інтелекту. Для небувалого рівня динаміки аж до межі можливостей. З численними суперсучасними технологіями, які привносять в ділові будні більше безпеки і комфорту. Інноваційна система повного приводу M xDrive нового BMW M5 потужністю 600 к.с. (441 кВт) перетворює водія в впевненого пілота суперспорткара, який володіє фантастичною силою, точністю ходових якостей і динамікою - задоволення за кермом в стилі M виходить на новий рівень.

BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу М xDrive
Расходаа палива в л / 100 км (комбінована): 10,5
Викиди СО2 в г / км (комбіновано): 241

Коефіцієнт витрати палива і викидів СО2 визначається відповідно циклу водіння ЄС, і залежить від розміру обраних шин і коліс. Представлена модель включає додаткове обладнання

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ФАКТІВ НЕЙМОВІРНОЇ ПОТУЖНОСТІ

01 Потужність 441 кВт (600 к.с.)

02 Максимальний крутний момент 750 Нм

03 Від 0 до 100 км / год за 3.4 з

04 Максимальна швидкість 305 км / год з пакетом M Driver's

05 Видатна динаміка руху завдяки системі M xDrive

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЯВЛЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЯВЛЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

Дизайн нового BMW M5 з системою M xDrive.

ДИНАМІЗМ В ЛЮБОМУ РАКУРСІ.

Новий BMW M5 являє собою безкомпромісне об'єднання елегантності бізнесу-седана і приголомшуючого гоночного потенціалу: великі повітрозабірники в атлетичній передній частині кузова забезпечують охолоджуючим повітрям високопотужний двигун M V8. Лінії алюмінієвого капота з двома специфічними віштамповкамі M знаходять своє візуальне продовження в контурах даху, зробленого з дуже легкого і дуже міцного вуглепластика (карбону). Стриманий задній спойлер M підкреслює по-спортивному потужний вид і є важливим елементом загальної виключно збалансованої аеродинаміки автомобіля. Форма слідує за динамічним потенціалом - послідовно в кожній деталі.

Кольори кузова BMW Individual

Морозний Темно-Червоний металік

Пристрасть, динаміка, темперамент - все ті якості, які асоціюються з червоним кольором. Одна з причин, чому цей насичений темно-червоний колір був обраний в якості ексклюзивного кольору кузова BMW M5 First Edition. Вражаюче червоний, на тлі бархатистої поверхні матового кольору BMW Individual "Морозний Темно-Червоний металік" підкреслює яскраво-виражену харизму цього спортивного лідера.

«Новий BMW M5 з М xDrive управляється, як задньопривідний автомобіль, тільки з більшою тягою».

 

Франк ван Меел, керівник підрозділу BMW M Gmb.

Максимальна динаміка руху по будь-якій дорозі, при будь-яких умовах. З новою системою M xDrive з активним диференціалом M Ви можете ще гостріше відчути видатний динамічний потенціал BMW M5. Завдяки центральному інтелектуальному управлінню, інноваційна система об'єднує динамічність і точність стандартного приводу з перевагами в зчепленні і тязі, які дає повний привід. Амбіційний водій може в будь-який час конфігурувати M xDrive відповідно до своїх потреб на даний момент - аж до чистого заднього приводу.

НЕДОСЯЖНА НЕПЕРЕВЕРШЕНІСТЬ

Яким чином колосальна потужність нового BMW M5 максимально точно і швидко перетворюється в максимальну динаміку руху? За допомогою інноваційних технологій зі світу автоспорту.

Перемикання передач з високою точністю

8-ступінчаста коробка передач Steptronic М з функцією Drivelogic забезпечує швидке перемикання передач і різноманітні режими водіння: від дуже спортивного і динамічного, до комфортного і економічного. Передачі можна перемикати вручну за допомогою важеля коробки передач, або з допомогою підрульових перемикачів.

Максимальне гальмування

Карбоново-керамічні гальма М забезпечують ідеальну ефективність гальмування. Вони не піддаються корозії, надзвичайно зносостійкі, витримують великі термічні навантаження і мають низьку масу, яка в свою чергу позитивно відображає на маневреності, динаміці і прискоренні автомобіля. Карбоново-керамічні гальма М можна легко впізнати за їх матово-золотистими супортами з класичним логотипом М.

Залежно від умов навколишнього середовища і використання, особливості матеріалів, які використовуються, можуть призводити до виникнення специфічного шуму перед зупинкою автомобіля, особливо під час вологої погоди. Потрапляння вологи або дорожньої солі в гальмівні механізми може вплинути на гальмівні якості. Протягом нетривалого часу може спостерігатися погіршення ефективності гальмування, яке компенсується більш сильним натисканням педалі гальма, якщо це є необхідним.

Досконала керованість

Під час будь-яких умов руху, Сервотронік М забезпечує необхідне допоміжне зусилля на кермовому колесі. Він регулює зусилля на кермовому колесі, в залежності від поточної швидкості і забезпечує миттєвий і точний відгук на високих швидкостях. Система спеціально розроблена для модельного ряду М и пропонує три режими настройки, які можна вибрати одним натисканням кнопки.

Оптимальний перерозподіл потужності

Активний диференціал М оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість під час зміни смуги або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів а також на нерівних дорогах. Зчеплення коліс підвищується завдяки диференціалу, який має електронне управління і скорочує різність швидкостей обороту задніх коліс.

11.1 СЕК.

Так приголомшливо швидко BMW M5 прискорюється з 0 до 200 км / ч. Чудова тяга завдяки системі повного приводу M xDrive спільно з видатною потужністю 8 циліндрового двигуна M TwinPower Turbo забезпечують розгінну динаміку, яка раніше була доступна тільки для суперспорткар. Також слід згадати, що з 0 до 100 км / год новий BMW M5 розганяється за 3,4 секунди.

ЗМЕНШЕНА МАСА. ПОКРАЩЕНИЙ ЗВУК.

Випускна система М Спорт

Спортивна система випуску M генерує динамічний звук, який залежить від режиму водіння, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в випуск системи. У режимах SPORT і SPORT +, які активуються за допомогою перемикача режимів водіння, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, використовуються більш спокійний звук роботи двигуна. Нова кнопка Sound Control дозволяє додатково знизити рівень шуму.

КОМУНІКАЦІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

BMW M5 встановлює нові стандарти в області мережевого зв'язку та систем допомоги водієві. Не важливо, чи це організація ділової зустрічі, перевірка електронної пошти або встановлення нових рекордів на гоночній трасі. Інноваційна концепція управління, багатофункціональна комбінація приладів і проекційний дисплей вражають інтуїтивним управлінням, цифровими сервісами і абсолютно новими специфічними для версії M індикаціями. Щоб ви менш ніж за секунду могли взяти до уваги інформацію, яка відноситься до водіння: від включеної в даний момент передачі, навігаційних інструкцій, поточної швидкості руху і режиму роботи системи повного приводу, до обраних вами персональних налаштувань автомобіля. При бажанні, в ролі Вашого штурмана виступають численні інтелектуальні системи допомоги.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

Витрата палива і рівень викидів СО2

Показники витрат палива і рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC).

Більш детальну інформацію щодо офіційних даних витрат палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрат палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке знаходиться в безкоштовному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb , Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за електронною адресою:

http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.