BMW X6.

ЯКИЙ НЕ ЗНАЄ МЕЖ. ПОТУЖНИЙ.

BMW X6.

Потужний і атлетичний. Солідний як всі моделі серії X і спортивний як все купе. BMW X6 змітає все кордону. Його потужні двигуни BMW TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics об'єднують в собі динаміку і економічність, а система повного приводу BMW xDrive забезпечує відмінні характеристики на дорозі. Пакет обладнання Design Pure Extravagance і благородні матеріали надають автомобілю вражаючий зовнішній вигляд і вражаючу функціональність.

Технічні характеристики

Номінальна потужність, кВт (к. С.) При об / хв (50i)

330 (450)/5,500–6,000

Розгін 0-100 км / ч, з (50i)

4.8

Максимальна швидкість, км / год (50i)

250

Місткість багажного відділення

580-1,525

ПРИТЯГУЄ ПОГЛЯД.

Дизайн. 

Беріть кермо влади в свої руки: BMW X6 створений для руху. Стоячи на місці, він вже рветься вперед. Всім своїм зовнішнім виглядом він демонструє рішучість. Широким і грунтовним його роблять гени X. А купеобразного лінія даху надає впізнаваний характер. Це спортивне купе, яке у всьому унікально.

Дізнайтесь більше

Динамічні характеристики.

Зовні BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим автомобілем. Але головне - не це, а те, які емоції відчуваєш за кермом цього автомобіля. Серійна ходова частина BMW X6 задає високу планку. BMW xDrive гарантує чудове зчеплення коліс з покриттям на будь-якій дорозі і в будь-яку погоду. Відмінна курсова стійкість і жвавість підкорюють відразу і назавжди. В якості опції пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління. Для ще більшого задоволення за кермом.

Дізнайтесь більше

Устаткування. 

Завжди на перших ролях: BMW X6. Енергійна презентабельність робить активно-спортивне купе центром уваги. А в якому амплуа, вирішуєте ви. Дизайн Pure Extravagance - це унікальна якість обробки. М Спорт пакет робить BMW X6 ще атлетичнішим. Для комплектації BMW Individual характерні розкіш і ексклюзивність. Довести вигляд автомобіля до ідеалу дозволяє великий вибір оригінальних аксесуарів BMW.

Дізнайтесь більше

330 КВТ.

Найпотужнішим 450-сильним (330 кВт) двигуном оснащується BMW X6 xDrive50i. Володіючи максимальним обертовим моментом 650 Н · м в діапазоні від 2000 до 4500 об / хв, він розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 4,8 секунди. Максимальна швидкість становить 250 км / ч.
Ефективність технологій BMW EfficientDynamics виражається у BMW X6 xDrive50i в дуже скромних цифрах витрати: всього 9,7 літра на 100 км в змішаному циклі. Викид CO2 становить від 227 до 225 г / км.

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики