Весь спектр послуг для електричної мобільності.

360° ELECTRIC.

Весь спектр послуг
для електричної мобільності.

В рамках програми «360 ° ELECTRIC» BMW i об'єднує велику кількість інноваційних продуктів та послуг, які роблять поїздки на електромобілі подією, повним комфорту та задоволення: від звичайної зарядки вдома та зручного використання постійно зростаючої інфраструктури громадських електричних заправок до навігаційної мережі та можливості отримувати звичайні автомобілі для поїздок у відпустку за допомогою програми BMW Add-on Mobility.

ЗАРЯДКА ВДОМА.

Електромобілі мають ряд переваг в порівнянні з традиційними автомобілями - наприклад, вони щоранку повністю «заправлені». Адже ви можете здійснювати зарядку просто і зручно у себе вдома за допомогою доданого стандартного зарядного кабелю. Ще швидше і зручніше проводити зарядку за допомогою станції зарядки BMW i «Wallbox». Змонтована на стіні будинку станція підвищує потужність зарядки, зменшує її тривалість і по дизайну є ідеальним доповненням до автомобіля BMW i. Надана BMW i послуга зі встановлення є частиною загального пакету Wallbox, в рамках цієї послуги будуть враховані ваші спеціальні побажання. А так як BMW i виступає за безкомпромісну екологічність електричної мобільності, то за допомогою дилера BMW i ви за бажанням можете отримати договір на придбання «зеленої» енергії.

Дивитися ролик

Концепція відновлюваної енергії Green Energy

Екологічність електромобільності невіддільно пов'язана з «зеленої» енергією. Адже в комбінації з договором на придбання «зеленої» енергії, за яким ви можете заряджати ваш автомобіль електричним струмом, отриманим на основі принципів невиснажливого використання, електромобільні перетворюється в задоволення за кермом, не затьмарене абсолютно ніякими викидами в навколишнє середовище.

Концепція BMW Green Energy включає в себе як придбання енергії, отриманої з поновлюваних джерел, у екологічних постачальників енергії, таких як компанія Solarwatt, так і отримання енергії в рамках власної програми «My Green Energy», наприклад, за допомогою навісу з сонячними батареями Solarcarport.

Дізнатися більше про «зеленої» енергії від Solarwatt

ЗАРЯДКА В ДОРОЗІ.

BMW створює інноваційні рішення в області електричної мобільності в місті - в першу чергу, спеціально для тих, у кого немає можливості зарядити автомобіль вдома: вони зможуть скористатися гнучкими і заощаджують час рішеннями, що поєднують можливості парковки і зарядки на громадських парковках.

BMW i3 визначає, завдяки включеної до мережі системі навігації BMW i з пакетом послуг BMW ConnectedDrive, місце розташування найближчої зарядної стійки, показує, чи вільна вона - і включає її, при необхідності, до вашого маршруту. Завдяки цьому для водія BMW i зовсім нескладно знайти одну з численних громадських зарядних станцій в місті і зарядити на ній свій автомобіль.

Дивитися ролик

ChargeNow

ChargeNow - це сервіс BMW i щодо забезпечення мобільності і найбільше об'єднання фірм, які володіють мобільними станціями зарядки. Пошук і відображення на дисплей станцій зарядки мережі ChargeNow виконує система навігації за допомогою сервісів BMW i ConnectedDrive. Завдяки цьому пошук і використання станцій зарядки стає особливо швидким і простим. Використання і оплата здійснюються за безготівковим розрахунком за допомогою карти ChargeNow. Щомісяця клієнту видається докладний звіт про виконані зарядках і пов'язаних з ними витрат.

Відвідайте веб-сайт www.chargenow.com

ParkNow LongTerm

Сервіс ParkNow LongTerm пропонує клієнтам BMW i тривалу стоянку та зарядку автомобіля в багатоярусних паркінгах поряд з будинком або роботою.
Ця пропозиція орієнтована в першу чергу на тих клієнтів, у яких немає своєї можливості заряджати свої автомобілі.
Цілодобово, вночі або в робочий час - за допомогою ParkNow LongTerm легко підібрати підходящу пропозицію.

ПРОГРАМА «FLEXIBLE MOBILITY».

Для того щоб оптимальним чином врахувати індивідуальні вимоги водіїв до мобільності, BMW i пропонує спеціальні рішення, в тому числі при поїздках на далекі відстані. Для поїздок вихідного дня або далеких подорожей у відпустку у вас є постійний доступ до звичайних автомобілів BMW: від кабріолета для виїзду на природу до спортивно-активного автомобіля для поїздки у відпустку взимку.
А завдяки сервісу короткострокової оренди автомобілів DriveNow, пропонованого вже в декількох містах, ви можете зручно і гнучко підібрати для себе автомобіль BMW або MINI, а в недалекому майбутньому також BMW i3, і використовувати його для поїздок по місту. Оплата похвилинна - ви платите лише за той час, який дійсно користувалися автомобілем. Програма «Flexible mobility» - це ключ до нового, мобільному способу життя, чудово підібраний під її ритм.

Простою мовою.

Дізнайтеся більше про гнучку мобільність.

Дивитися ролик

Програма BMW «Add-on Mobility»

Програма BMW «Add-on Mobility» забезпечить вам саме ту свободу пересування, яку ви хочете. У будні за кермом BMW i3 ви можете насолоджуватися міської мобільністю в її новітній формі. Якщо одного разу вам буде потрібно зробити далеку поїздку або більше місця в автомобілі для певних поїздок, то просто пересядьте на звичайну модель BMW.

ПОСЛУГИ ДОПОМОГИ ВОДЯМ.

Власники BMW i мають можливість отримувати задоволення від великого вибору продуктів і послуг для повсякденної першокласної підтримки. Сюди відносяться, наприклад, додаток «BMW i Remote» і сервіси BMW i ConnectedDrive для навігації. Завдяки сервісам BMW i ConnectedDrive, які були оптимізовані для поїздок на електромобілі, ви, напевно, досягнете від вашого BMW i максимального запасу ходу. А якщо вашому автомобілю раптом буде потрібно технічна допомога в дорозі, вона буде негайно надана, завдяки широкому спектру послуг BMW i. Завдяки пакету послуг допомоги водієві ви можете в будь-який час покластися на електричну мобільність - і зовсім спокійно насолоджуватися поїздкою.

Простою мовою.

Ролик про пакет послуг для водія.

Дивитися ролик

BMW i ConnectedDrive

BMW i3 зі спеціально адаптованими під електромобіль рішеннями BMW ConnectedDrive є першим серійним автомобілем з повною мережевою взаємодією. Система навігації BMW i з асистентом запасу ходу, включаючи динамічну карту запасу ходу, і індикацією зарядних стійок приведе до мети найефективнішим шляхом. Додаток «BMW i Remote» - це агент BMW i3 на смартфоні. Ці численні функції розроблені спеціально під потреби електромобіля і демонструють, наскільки інтелектуальною, різнобічною і комфортною може бути електрична мобільність з BMW i3.

Системи зв'язку в BMW i3

Maintenance & Repair

Для автомобілів BMW i розроблені спеціальні сервісні пакети, що враховують особливості електромобілів. Ці пакети мають різний термін дії для певних пробігів та включають такі обсяги пропозицій:

- Service Inclusive (тільки технічне обслуговування)
- Service Inclusive Plus (технічне обслуговування та заміна швидкозношуваних деталей)
- Repair Inclusive (продовження гарантійного терміну)

Додаткову інформацію ви можете отримати у наших менеджерів.

Точна інформація про умови

Mobility Assistance

На час сервісного обслуговування BMW i пропонує на ваш вибір різні рішення щодо забезпечення мобільності, для того щоб час перебування в сервісі вашого BMW i3 пройшло для вас максимально комфортно і без втрати мобільності. Це відноситься як до планового сервісного і технічного обслуговування, так і до випадків позапланового ремонту вашого автомобіля. За бажанням в ваше розпорядження надається автомобіль замість ремонтованого або пропонуються інші варіанти транспорту, такі як, наприклад, оренда автомобіля, квитки на пасажирський транспорт, чек на проїзд в таксі або службова розвозка.

Якщо вам знадобиться допомога в дорозі, то вам допоможуть мобільні служби BMW i Mobile Care - на випадок повної розрядки високовольтної літій-іонної батареї є навіть мобільна служба зарядки.