BMW i.

МАЙБУТНЄ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ.

BMW i.

BMW i - це електромобілі та послуги із забезпечення мобільності, що випереджають свій час, ефектний дизайн та нове розуміння преміум-класу, яке тепер тісно пов'язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів. За допомогою ексклюзивних концепцій автомобілів, з акцентом на екологічність протягом усього життєвого циклу автомобіля та з цілим рядом додаткових послуг із забезпечення мобільності BMW i заново визначає розуміння індивідуальної мобільності.

КАРБОН.

Своїми першими серійними карбоновими пасажирськими осередками кузова, модулями технології полегшених конструкцій BMW EfficientDynamics суббренд BMW i зробив справжню революцію в автомобілебудуванні. Матеріал карбон (посилений вуглецевими волокнами полімер) приблизно на 50% легше стали і приблизно на 30% легше алюмінію. Завдяки використанню карбону BMW i не тільки встановлює нові стандарти полегшених конструкцій, але і повністю компенсує додатковий вагу, наприклад, високовольтної літій-іонної батареї. Разом з тим карбон є високоміцним матеріалом, придатним для виготовлення найрізноманітніших форм і конструкцій і підвищує безпеку всіх пасажирів.

Серійне виробництво

Використання такого високотехнологічного матеріалу, як карбон, у великому серійному виробництві автомобіля BMW i3 не має аналогів в світі. Довгий час його застосування було можливо лише в обмежених масштабах, оскільки виготовлення деталей з карбону пов'язано з великою часткою ручної праці. Однак через більш десяти років інтенсивних дослідницьких і конструкторських робіт BMW Group спільно з SGL Automotive Carbon Fibers не тільки виробляють самі вуглецеві волокна та панелі з них, а й зробили реальністю їх застосування в великому серійному виробництві в автомобілебудуванні.

АРХІТЕКТУРА КУЗОВА LIFEDRIVE.

BMW LifeDrive - це перша концептуальна архітектура автомобіля, розроблена спеціально для електромобіля. Вона складається з двох незалежних один від одного одиниць: модуля Life, що представляє із себе пасажирську осередок кузова з карбону, і модуля Drive з компонентами шасі, приводу і високовольтної батареєю. Перевага? Завдяки надійному розміщенню всіх вузлів приводу в нижньому модулі звільнилося більше місця для пасажирів, так як відсутній центральний тунель, що розділяє салон. Крім того, архітектура LifeDrive не тільки компенсує вагу високовольтної батареї, але і забезпечує більш низьке положення центра ваги автомобіля. Завдяки чому кожен BMW i має якраз таку маневреність, яку і очікують від BMW.

Пасажирська осередок кузова

Верхній модуль являє собою пасажирський осередок з полімерного матеріалу, посиленого вуглецевим волокном, - так званої також вуглепластиком (CFK) або просто карбоном. З одного боку, завдяки високій міцності вона забезпечує максимальний захист водія і пасажирів при аваріях, з іншого боку, за рахунок невеликої ваги вона компенсує додатковий вага високовольтної батареї. Результат: більш високий рівень безпеки та вражаюче відчуття простору і комфорту при одночасній економії ваги - і, як результат, підвищена динаміка.

Модуль приводу Drive

На нижньому модулі, повністю виготовленому з алюмінію, розміщується високовольтна батарея. Тут знаходяться також підвіска, несучі елементи та елементи для пом'якшення сили удару при зіткненні, а також вузли приводу. Таким чином, високовольтна батарея не тільки надійно захищена від зовнішніх впливів, але та забезпечує завдяки своєму розміщенню низьке положення центра ваги автомобіля та оптимальний розподіл його ваги - та, в результаті, незрівнянну маневреність та безпеку.

BMW eDRIVE.

Інноваційна технологія BMW eDrive є результатом багаторічної роботи в рамках стратегії BMW EfficientDynamics. Конструкторські розробки. Три важливі особливості забезпечують ні з чим не порівнянне задоволення за кермом без шкідливих викидів: Повний крутний момент приемистостью електродвигуна видається практично відразу після пуску - безперервно до максимальної швидкості. Інноваційні акумулятори енергії комбінують потужну високовольтну батарею з системою охолодження, яка постійно підтримує оптимальну робочу температуру високовольтної батареї, збільшуючи її потужність і термін служби.
Інтелектуальна система управління потоками енергії координує оптимальну спільну роботу електродвигуна і високовольтної батареї, завжди домагаючись максимальної потужності при мінімальному витраті. В результаті з'являється відчуття керування автомобілем однією педаллю, а рекуперація енергії гальмування забезпечує при цьому значне збільшення запасу ходу. У поєднанні з режимом ECO PRO досить одного натискання кнопки для послідовного приведення всіх систем автомобіля в стан максимальної економічності і раціонального використання резервів електроенергії.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EfficientDynamics призначена для значного зниження витрат і шкідливих викидів при одночасному збільшенні потужності і задоволення за кермом. Завдяки BMW eDrive, ефективним технологіям в області приводу і трансмісії, а також раціональної полегшеної конструкції кузова, екологічна мобільність вже сьогодні присутній в кожному BMW в серійному виконанні, а на додаток до неї - різні інноваційні технології, наприклад, в області аеродинаміки. Крім того, BMW i розвиває нові ідеї електричної мобільності на основі вже існуючих технологій.

ФІЛОСОФІЯ ДИЗАЙНУ.

BMW i послідовно розвиває філософію дизайну, яка у всіх моделях BMW i з'єднує прогресивну екологічність з характером преміум-класу. Як, наприклад, «чорний пояс», який тягнеться від капота через дах до задньої частини кузова, типовий для BMW i динамічний дизайн «стрімкого потоку», аеродинамічні щитки ( «Aero-Flaps») і такі характерні деталі, як, наприклад, U -образні блоки задніх ліхтарів з постійним ближнім світлом. В обробці салону також застосовуються полегшені матеріали, виготовлені за принципом невиснажливого використання.