BMW i ConnectedDrive.

ІНТЕГРОВАНА КОНЦЕПЦІЯ МОБІЛЬНОСТІ.

BMW i ConnectedDrive.

BMW i - це більше ніж просто електромобіль, це концепція, яка випереджає свого часу, що поєднує в собі практичний автомобіль з повністю електричним приводом для повсякденного використання, інноваційні послуги із забезпечення мобільності, громадський транспорт ближнього повідомлення і нове розуміння принципів сталого розвитку. Важливою складовою частиною цієї концепції є розроблені нові сервіси BMW i ConnectedDrive, які гармонійно поєднують в собі всі ці компоненти і в результаті роблять можливим інтелектуальний, комплексний і екологічний досвід мобільності.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ BMW i.

Система навігації BMW i з мережевими сервісами BMW i ConnectedDrive була розроблена спеціально для того, щоб зробити управління BMW i настільки простим і комфортабельним, наскільки це можливо. Центральним елементом системи навігації BMW i є асистент запасу ходу з динамічної картою запасу ходу, що враховує всі важливі чинники, що мають відношення до проходження маршруту: рівень заряду батареї, стиль водіння, дорожню обстановку і топографічні особливості ділянки. В рамках інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу з пакета послуг BMW ConnectedDrive функція «Маршрут ECO» оптимізується навіть на серверах BMW. При розрахунку враховується, серед іншого, прогноз дорожньої обстановки, і найбільш ефективний маршрут розраховується в режимі реального часу. Інформація про найближчу доступною зарядної стійці відображається постійно. Крім того, система навігації BMW i враховує через сервіс интермодальной маршрутизації рух громадського транспорту, показує актуальні розкладу руху транспорту і веде до найближчого від зупинки парковочному місця. *
* Буде незабаром доступно.

ДОДАТОК «BMW i REMOTE».

Додаток «BMW i Remote» для iOS і Android надає вам детальну інформацію про поточний стан вашого BMW i - наприклад, місце розташування автомобіля, запас ходу і рівень заряду батареї, сервісні повідомлення та інформація про те, чи закриті двері і вимкнене світло. В режимі дистанційного керування можна ініціювати зарядку за допомогою тижневого таймера і активувати кондиціонування повітря в салоні точно до моменту початку руху. В додаток «BMW i Remote» вбудована також динамічна карта запасу ходу. Пункти призначення (POIs) und місцезнаходження станцій зарядки можна відправляти з програми прямо до відповідних систем автомобіля. Крім того, додаток «BMW i Remote» вимірює енергоефективність кожної поїздки в автомобілі BMW i і дає корисні поради, як підвищити економічність руху і збільшити запас ходу. Значним енергоефективності кожної поїздки можна, за бажанням, анонімно ділитися з іншими водіями і порівнювати.

BMW TELESERVICES.

Спеціально під вимоги автомобілів з повним електричним приводом була розроблена нова система BMW TeleServices для постійного супроводу BMW i3.
Програма «Battery Guard» допомагає власникові BMW i3 контролювати стан високовольтної батареї автомобіля та інформує його, наприклад, при відхиленнях від запланованої зарядки або невимкнені фарах.

BMW CONNECTED DRIVE.

Поряд зі спеціально розробленими під вимоги автомобілів з повністю електричним приводом сервісами BMW i ConnectedDrive, такими як, наприклад, сервіси BMW i ConnectedDrive для навігації або додаток «BMW i Remote», в BMW i3 залишились доступним всі інші послуги пакету BMW ConnectedDrive - від інформаційно розважальної системи, інтерфейсу Bluetooth для мобільного офісу, персональної телефонної підтримки до інтернет-служб BMW Online, що надає комплексну інформацію на всі важливі теми на всьому протязі шляху.