НАДИХАЮЧЕ ПАРТНЕРСТВО.

Партнерські програми BMW i.

BMW i є першопрохідцем в сфері проривних, революційних технологій. Тому не дивно, що бренд шукає однодумців-інноваторів. Будь це найцікавіші проекти з партнерами зі світу мистецтва, культури, дизайну та архітектури або спільні проекти з іншими преміум-брендами, що пропонують продукти, ідеально доповнюють автомобілі BMW i - бренд BMW i - це щось більше, ніж просто автомобілі.

SOHO HOUSE.

З жовтня 2014 року BMW i і Soho House Group (SHG) разом працюють над проектами в області сучасного мистецтва, інновацій та дизайну. Будучи глобальним автомобільним партнером Soho House Group, BMW i надасть автомобілі BMW i3 для учасників і гостей на багатьох майданчиках і культурних заходах SHG. Soho House і BMW i також будуть спільно працювати над міжнародною програмою мистецтва в закладах Soho House в Європі і США.

Історія Soho House почалася в 1995 році на Greek Street в Лондоні. Через два десятиліття портфоліо компанії налічує безліч клубів, готелів, ресторанів і спа-салонів в Великобританії, континентальній Європі, США та Канаді.

Великобританія

Лондон безумовно є основним центром ділового і культурного життя в Англії. тому не дивно, що саме тут розташоване найбільше закладів Soho House. По сусідству з Soho House на Greek Street буквально за рогом розташований Dean Street Townhouse - готель на 39 номерів, а трохи далі на схід знаходиться Shoreditch House. У західній частині міста знаходиться Little House - один з кращих ресторанів, барів і лаунж району Мейфейр, а також Electric House в районі Ноттінг Хілл і High Road House в передмісті Чизік. Всі заклади пропонують чудові страви і напої, а також широкі можливості для відпочинку і занять спортом.

Безумовно, також враховуються інтереси любителів заміського життя. Всього в двох годинах їзди від столиці на ділянці площею 18 акрів в сільськогосподарському районі Сомерсет знаходиться Babington House - готель на 32 номери, виконаних за індивідуальним дизайном, з цілодобовим рестораном і найкращим спа-салоном Cowshed Spa.

Континентальна Європа

Першим місцем в континентальній Європі став Берлін, де в наповненому життям районі Mitte в травні 2010 року відкрився Soho House Berlin. Заклад займає вісім поверхів, тут є великий клуб, басейн та бар на даху, повністю оснащений тренажерний зал, кінозал та спа-салон Cowshed Spa з хамамом.

Розвиток в Європі також продовжилося в південних регіонах: закладу Soho House відкрилися в Стамбулі (лютий 2015 року) та в Барселоні (початок 2016 року).

Північна Америка

У 2003 році почався розвиток мережі в Північній Америці: великий заклад було побудовано в нью-йоркському кварталі Мітпекінг. Soho House New York займає шість поверхів, тут є готель на 30 просторих номерів, ресторан, бар, кінотеатр на 44 місця і басейн на даху, а також спа-салон Cowshed Spa.

Наступним адресою став, звичайно, бульвар Сансет, де навесні 2010 року відкрилося легендарне офісна будівля Soho House West Hollywood. Кілька місяців по тому почав роботу Soho Beach House в Майамі, що відрізняється американським гламуром, двома басейнами і власним пляжним клубом.

Два роки по тому, поруч з «зеленої кордоном» відкрився Soho House Toronto, запуск якого супроводжувався цілим рядом заходів в рамках Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

У серпні 2014 року в відповідно до девізу «Зберігай краще наостанок» SHG відкрила своє найбільше на сьогоднішній день заклад: Soho House Chicago, що зайняло площу 10 000 квадратних метрів на території колишньої фабрики з виробництва ременів.

LOUIS VUITTON.

Виняткові багажні сумки для виняткового автомобіля. Компанія Louis Vuitton розробила колекцію сумок для BMW i8, виготовлених з вуглецевих волокон і ідеально гармонують з інтер'єром автомобіля. Тканина виготовлена ​​з легкого, але міцного високотехнологічного матеріалу, що володіє приголомшливою стійкістю до механічних впливів. Як і BMW i8, лінія сумок відрізняється унікальним дизайном - елегантним, мужнім і безпомилково впізнаваним.

Цей набір сумок дозволяє максимально ефективно використовувати простір автомобіля. Велика багажна сумка, яку можна переносити в руці або на плечі, ідеально відповідає багажного відділення BMW i8. На задній полиці є місце для портплед. Діловий портфель з жорстким корпусом підходить для перенесення ноутбука і зручно розміщується на задніх сидіннях. Нарешті, малу дорожню сумку можна укласти поверх портфеля. Всі предмети колекції оснащуються шкіряними ручками, іменними табличками і знаменитими висячими замками Louis Vuitton.