BMW i виступає не тільки за інноваційні електричні та гібридні автомобілі, які не ще більшою мірою - за концепцію мобільності, засновану на принципах сталого розвитку. Продумується поєднання автомобілів і послуг із забезпечення мобільності, для того щоб розвивалася свобода пересування по місту як в автомобілі, так і без нього. Компанія BMW i Ventures, що належить BMW, надає численні послуги такого роду. Як правило, після проходження стадії локальної апробації географія пропозиції послуг розширюється і на інші регіони. Тут ми представимо вам найбільш важливі з них.

DRIVE NOW.

DriveNow є послугою короткострокової оренди автомобілів, запропоновану BMW i, MINI і SIXT. Оренда автомобілів відбувається для користувачів надзвичайно гнучко, тоді і там, де це їм потрібно: Концепція мобільності керується принципом «скрізь сідати за кермо, всюди залишати машину». Оплата здійснюється похвилинно, витрати на бензин і паркувальні збори на громадських парковках включені. Користувачі можуть підшукати собі автомобіль через мобільний додаток, веб-сайт або просто на вулиці. Чіп на водійському посвідченні виконує функцію електронного ключа.
Послуга DriveNow вже зараз доступна в Мюнхені, Берліні, Дюссельдорфі, Кельні і Сан-Франциско. Планується розширення цього списку міст. Парк автомобілів також постійно розширюється. Важливою складовою автопарку є електромобілі.

PARK NOW.

ParkNow являє собою сервіс, який працює як на основі програми, так і через інтернет, змінює процес паркування відповідно до принципів сталого розвитку. По-перше, завдяки тому, що він спочатку створює уявлення про ситуацію з паркувальними місцями в місті. Парковки, які беруть участь в проекті, можна фільтрувати при пошуку за ціною, віддаленості, а також по доступності таких послуг, як станції зарядки або автомийки. По-друге, за допомогою ParkNow ви можете попередньо забронювати місце для паркування, після чого навігатор приведе вас прямо до обраної мети. Електронний квиток забезпечить вам доступ на територію парковки. Оплата здійснюється автоматично за допомогою кредитної картки після виїзду з парковки. Завдяки цьому стрес при пошуку місця для паркування, невідомість щодо ціни, виснажливий пошук дрібниці і квитка - все це залишилося в минулому. А попутно ви надаєте внесок у збереження навколишнього середовища: Більше не потрібні тривалі і забруднюють навколишнє середовище пошуки підходящої парковки.
Сервіс ParkNow в даний час доступний в Сан-Франциско і його околицях, а найближчим часом буде запропонований і в ряді інших міст.

CHARGE NOW.

ChargeNow - це послуга від BMW i, яка полегшує та спрощує пошук та використання громадських зарядних станцій різних фірм. Використання та оплата здійснюються за безготівковим розрахунком за допомогою карти ChargeNow, яку приймають всі партнери ChargeNow. Завдяки BMW i ConnectedDrive всі доступні зарядні станції показуються в системі навігації BMW i.
Щомісяця клієнту видається докладний звіт про виконані зарядках та пов'язаних з ними витрат.

BMW i VENTURES.

Для того щоб створити оптимальні умови для використання і просування інноваційних послуг із забезпечення мобільності, BMW Group заснувала BMW i Ventures - компанію венчурного фінансування з штаб-квартирою в Нью-Йорку. BMW i Ventures вкладає кошти на ранньому або просунутому етапі в такі компанії зі сфери мобільності, які мають великий потенціал. Ця компанія отримує вигоду, з одного боку, від доступу до великих ресурсів BMW Group, а з іншого боку, для неї характерний темп і гнучкість маленької компанії-початківця. Метою є формування стратегічних і довгострокових партнерських відносин. Завдяки цьому клієнти BMW i користуються максимальною гнучкістю щодо персональної мобільності. Life360, MyCityWay, ParkAtMyHouse.com, ChargePoint, Chargemaster і InstantCab - в розпорядженні клієнтів BMW i надані послуги вже шести партнерів BMW i.

LIFE360.

Life360 - це інноваційний додаток для смартфонів, що об'єднує членів сім'ї в міській зоні. За допомогою технології визначення місцезнаходження і так званої функції реєстрації на мапі відображається, де в даний момент знаходяться різні члени сім'ї. В якості додаткових функцій в розпорядженні є пряме спілкування в чаті і навігація до відповідного місця знаходження; крім того, є кнопка аварійного виклику, яка в разі необхідності забезпечує швидку допомогу на місці.
Партнерство між Life360 і BMW відкриває нові можливості в сфері інноваційних інтегрованих послуг із забезпечення мобільності, пов'язаних з визначенням місця розташування. Воно підтримує і збагачує спілкування членів сімей, що живуть в містах.

MY CITY WAY.

Бути в курсі всього, що відбувається у вашому місті MyCityWay - це безкоштовний додаток для смартфона, що супроводжує вас у вашому повсякденному житті і направляє на зразок електронного путівника. Ця програма надає величезну кількість інформації: від актуальних повідомлень про дорожню ситуацію і години роботи аптеки до місця розташування банкомату і допомоги у виборі ресторану.

MyCityWay визначає ваше місце розташування і надає вам підібрану інформацію - в режимі реального часу. Залежно від рівня знання міста можна вибрати один з варіантів: місцеві жителі і новачки знайдуть відповідну, підібрану саме для них інформацію.
MyCityWay доступна в даний час більш ніж в 70 містах, і їх список постійно розширюється.

JUSTPARK.

JustPark.com - це інноваційний онлайн-майданчик, що дозволяє власникам приватних паркувальних місць і тим, хто шукає місце для паркування водіям знайти один одного. Добре продумана платформа створює додаткову пропозицію паркувальних місць, на якій ви отримуєте інформацію про здаються в оренду приватних паркувальних площах.
Як правило, це дозволяє тим, хто шукає місце для паркування водіям зручно і недорого припаркувати свій автомобіль, а власники будинків і земельних ділянок отримують можливість трохи підзаробити. Взаємовигідна ситуація для всіх учасників.
Сервіс JustPark був заснований в 2006 році в Лондоні. Йдеться про другий стратегічному інвестиційному проекті BMW i Ventures. Компанія розширюється по всьому світу.

CHARGE POINT.

ChargePoint має в своєму розпорядженні найбільшу в світі мережу станцій із зарядки електромобілів. У США і Канаді клієнти BMW i можуть легко користуватися цією партнерською мережею за допомогою сервісу ChargeNow. Клієнти BMW i отримують користь і від іншої відточеною технології: активна у багатьох країнах компанія ChargePoint користується рішеннями з використанням хмарних сервісів, що оптимізують всю службу сервісу, включаючи розрахунки.
Це стало можливим завдяки стратегічних інвестицій компанії BMW i Ventures в компанію Coulomb Technologies, чиїм дочірнім підприємством є ChargePoint. Участь BMW допомагає ChargePoint постійно розширювати і покращувати інфраструктуру станцій зарядки. Завдяки чому в майбутньому ви зможете з комфортом заряджати свій BMW i в ще більш розгалуженої мережі станцій зарядки.

CHARGEMASTER PLC.

Chargemaster Plc - це фірма, що пропонує комплексні та передові за своєю технологією рішення в області зарядки електромобілів. До запропонованих цією фірмою продуктів відносяться настінні системи, громадські зарядні станції, наприклад, уздовж доріг, а також клієнтські програми, розроблені для особливих цілей, таких як використання електромобілів в автопарках. Chargemaster Plc - це провідна компанія в Великобританії, що займається інфраструктурою зарядки і має 25-річний досвід в області телематичних систем і орієнтованої на транспортні засоби інфраструктури.

Партнерство BMW i і Chargemaster має кілька важливих напрямків: підготовка станцій зарядки для авторизованих дилерів BMW по специфікаціям BMW, для сервісу короткострокової оренди автомобілів BMW i DriveNow, а також для клієнтів, що беруть участь в програмі ParkAtMyHouse, і впровадження ChargeNow, гнучкого і практичного вирішення в області зарядки в громадських місцях для власників BMW i в Великобританії.