BMW INDIVIDUAL.

ВИРАЖЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Підрозділ BMW Individual завжди уособлював особливу увагу до деталей і справжню ексклюзивність. Опції оснащення BMW Individual виділяються бездоганною якістю ручної роботи і підкреслюють індивідуальний характер власника автомобіля завдяки своїй унікальності. Колекція BMW Individual надихає благородними матеріалами і захоплюючими колірними композиціями, дозволяючи реалізувати будь-які персональні побажання в області дизайну і виконання. Відкрийте для себе практично безмежні можливості BMW Individual і створіть свій власний BMW, що повністю відображає Вашу індивідуальність.

БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ.

БАГАТИЙ ВИБІР ОПЦІЙ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ.

Гарантоване багатство відтінків: BMW Individual пропонує Вам більше 100 ексклюзивних лакофарбових покриттів найрізноманітніших та незвичайних кольорів. Матові покриття підкреслять міць автомобіля, в той час як покриття з ефектом металік будуть притягувати погляд своїм унікальним сяйвом і захоплюючим глибоким блиском. Ви можете вибрати двокольорове виконання, що виділяється з потоку, або створити свій власний, унікальний відтінок спільно з нашими дизайнерами – ми пропонуємо Вам всі можливості, щоб висловити свою індивідуальність.

МАТОВИЙ АБО МЕТАЛІК.

Матові лакофарбові покриття BMW Individual виразно підкреслюють потужну мову дизайну кожної моделі BMW. Ні світло, ні тінь не здатні приховати захоплюючу гру ліній і ретельно вивірених поверхонь. Кольори кузова металік BMW Individual, в свою чергу, дозволяють кожному автомобілю випромінювати унікальне сяйво. Завдяки неповторним мерехтливим ефектам, відображенням і глибокому блиску вони справляють незабутнє враження.

 

ЛЮБОВ ДО ДЕТАЛЕЙ.

Поєднання лакофарбового покриття кузова з такими елементами, як фірмова решітка радіатора BMW, повітроводи Air Breather, вставки в дверних ручках і задня декоративна вставка, створює ідеально гармонійний індивідуальний образ. Забарвлення в чорний колір або інші варіанти обробки BMW Individual дозволяють їм стати яскравими акцентами в гармонійній композиції – або свідомо розставленими контрастами.

 

Ательє BMW Individual розширює можливості наших клієнтів і надає їм інструменти для реалізації їх автомобільної мрії.
Лотар Шупе, керівник відділу менеджменту регіональних продажів і маркетингу BMW M GmbH

КОЛЕКЦІЯ
МАТЕРІАЛІВ.

Багатогранні можливості індивідуалізації салону.

 

Насолоджуйтеся свободою, яку дарує Вам BMW Individual при створенні салону свого автомобіля. Поєднуйте шкіру, шовк, алькантару, дерево і інші благородні матеріали і створіть ідеальний салон, про який Ви завжди мріяли. Ваша фантазія нічим не обмежена: ательє BMW Individual з готовністю втілить в життя будь-які Ваші бажання, незалежно від їх оригінальності – єдиною умовою буде відповідність фірмовим якостям бренду і вимогам безпеки.

ФІНАЛЬНИЙ ШТРИХ.

Художня прикраса у вигляді філігранних вставок. Інкрустація діамантами, що притягає погляд. Виготовлені з найцінніших матеріалів в світі інтер'єри BMW Individual мають всі можливості для того, щоб стати справжніми витворами мистецтва. Ви можете, наприклад, використовувати для оформлення салону елементи з дерева, що має для Вас особливе значення, або додати інтер'єру ексклюзивності елементами зі справжнього стерлінгового срібла.

 

НЕЗДОЛАННА ПРИВАБЛИВІСТЬ.

BMW Individual дарує Вам абсолютну свободу в створенні деталей інтер'єру з використанням бездоганної дрібнозернистої шкіри Merino найвищої якості – починаючи від вибору кольорів і закінчуючи вражаючими двоколірними рішеннями шкіряної обробки. Уміло виготовлені контрастні шви створять ексклюзивну атмосферу. А вершиною індивідуалізації інтер'єру стануть вишиті або тиснені ініціали або монограми.

 

БЕЗМЕЖНА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

Унікальні витвори мистецтва і захоплюючі варіанти дизайнів: відкрийте для себе наш ексклюзивний ряд прикладів, що ілюструють нескінченне різноманіття опцій BMW Individual.

Унікальні автомобілі

Варіанти дизайнів

ПЕРЛИНИ КОЛЕКЦІЇ BMW INDIVIDUAL.

Познайомтеся з широким рядом багатогранних лакофарбових покриттів, варіантів шкіряної обробки, декоративних планок та ексклюзивних опцій оснащення з колекції BMW Individual.

Лакофарбові покриття

Лакофарбове покриття BMW Individual «Морозний Арктичний Сірий металік».

Холодні антрацитові відтінки лакофарбового покриття BMW Individual «Морозний Арктичний Сірий металік» підкреслюють найтонші лінії кузова автомобіля, додатково підсилюючи створене їм враження. Оксамитові поверхні з ефектом металік, що переливаються,  яскраво контрастують з блискучими хромованими деталями.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual «Морозний Чорний металік».

Лакофарбове покриття BMW Individual «Морозний Чорний металік» створює ефект бархатистої темряви, що переливається на сонці неймовірним мерехтінням. Його шовковисто-матова структура підкреслює атлетичні форми і мужній вигляд автомобіля.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual «Морозний Сріблястий Кашемір металік».

Елегантний сріблясто-сірий відтінок лакофарбового покриття BMW Individual «Морозний Сріблястий Кашемір металік» характеризується стриманим золотим мерехтінням. Створений ним контраст світлих і темних тонів динамічно підкреслює форми автомобіля. Металізована основа лакофарбового покриття дозволяє домогтися шовковисто-матового сяйва.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual «Сонячний Камінь металік».

Сріблястий відтінок лакофарбового покриття BMW Individual «Сонячний Камінь металік» з золотистим відливом завдяки використанню спеціальних пігментів змінює свою інтенсивність в залежності від падаючого світла. В результаті образ автомобіля стає ще більш яскравим і незабутнім.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual «Димчастий Топаз металік».

Вражаючий коричневий колір лакофарбового покриття BMW Individual «Димчастий Топаз металік», створеного з використанням мікроскопічних часток діоксиду титану, здатний переливатися в залежності від освітлення відтінками від приглушено-червоного до сіро-фіолетового.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual «Сріблястий Родоніт металік».

Лакофарбове покриття BMW Individual «Сріблястий Родоніт металік» з чистим металевим сяйвом ідеально акцентує форми і лінії кузова. Яскраві контрасти світла і тіні підкреслюють спортивність і елегантний стиль автомобіля. Це досягається за рахунок використання дрібних частинок, які гарантують особливий ефект.

 

Шкіряна обробка

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual чорного кольору з контрастними швами кольору «Сільверстоун».

Контрастні шви BMW Individual кольору «Сільверстоун» додають шляхетності і спортивності високоякісному салону BMW Individual з обробкою дрібнозернистою шкірою Merino чорного кольору.

 

Розширена обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Тартуфо».

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Тартуфо» створює в салоні атмосферу затишку і гостинності. Крім шкіри найвищої якості вона також включає в себе такі виконані вручну деталі, як простібка у вигляді плетінки, окантовка і контрастні декоративні шви.

 

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Золотий Коричневий».

Теплі коричневі тони оздоблення дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Золотий Коричневий» відрізняються класичною елегантністю. Виражений жовто-червоний відтінок, що нагадує благородний метал, надає шкірі «Золотий Коричневий» унікальний характер.

 

Розширена обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Мускатний Горіх».

Унікальна і неповторна розширена обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Мускатний Горіх» завдяки своєму стриманому відтінку випереджає свій час. Простібка у вигляді плетінки, окантовка і контрастні шви білого кольору привносять яскраві і динамічні акценти.

 

Розширена обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Коричневий Кріолло».

Шляхетний червонувато-коричневий відтінок розширеної обробки дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Коричневий Кріолло» створює в салоні особливо елегантну атмосферу. Стримані темні контрастні шви, що прикрашають центральні частини спинок сидінь, надають інтер'єру нотки спортивності.

 

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Коричневий Амаро».

Теплий і елегантний коричневий відтінок повної обробки дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Коричневий Амаро» привертає погляд і створює особливу атмосферу в салоні. Елегантні контрастні шви білого кольору підкреслюють шляхетність шкіряної обробки і довершують класичний образ.

 

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Карамель».

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual кольору «Карамель» створює атмосферу особливої ​​теплоти і затишку. Виконана вручну окантовка ідеально доповнює кольорову гаму, що уособлює чисту розкіш.

 

Повна обробка дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual в двокольоровому виконанні «Червоний Фіона»/«Чорний».

Вражаюче поєднання кольорів: в двокольоровому варіанті розширеної обробки дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual насичений колір «Червоний Фіона» відтіняється благородним чорним, створюючи особливо спортивну атмосферу.

 

Декоративні планки

Декоративні планки BMW Individual «Чорний рояльний лак».

Використання пофарбованої деревини тюльпанового дерева в поєднанні з глянцевою обробкою поверхонь забезпечує неперевершену глибину і сяйво декоративних планок BMW Individual «Чорний рояльний лак».

 

Глянцеві декоративні планки BMW Individual «Сливове дерево» коричневого кольору.

Глянцеві декоративні планки BMW Individual кольору «Сливове дерево» коричневого кольору відрізняються унікальною структурою дерева і стануть яскравим акцентом в салоні автомобіля. Відтінки цих ексклюзивних планок, малюнок яких нагадує язики полум'я, мають діапазон від червоного до темно-фіолетового.

 

Декоративні планки BMW Individual «Платан» темного червоно-коричневого кольору.

Декоративні планки BMW Individual кольору «Платан» темного червоно-коричневого кольору відрізняються вражаючою структурою, що нагадує язики полум'я. Їх асиметричний малюнок і червоно-коричневі тони обумовлені використанням шпону з рідкісного європейського платана.

 

Глянцеві декоративні планки BMW Individual «Евкаліпт» димчасто-коричневого кольору.

Унікальний природний малюнок евкаліпта, що використовується для глянцевих декоративних планок BMW Individual димчасто-коричневого кольору, створює елегантний і гармонійний образ інтер'єру. Такі характерні для евкаліптового дерева тонкі і виключно прямі лінії фактури надають салону особливу досконалість.

 

Глянцеві декоративні планки BMW Individual «Візерунчастий Ясень» чорно-червоного кольору.

Глянцеві декоративні планки BMW Individual «Візерунчастий Ясень» чорно-червоного кольору завдяки поєднанню глибокої чорної основи і червоного наповнювача деревних пір створюють живий і енергійний контраст.

 

Декоративні планки BMW Individual «Білий Горіх» світло-коричневого кольору.

Дерево дорогоцінної породи з Японії, що використовується при створенні декоративних планок BMW Individual «Білий Горіх» світло-коричневого кольору, має неперевершено виразну структуру. Перламутровий відлив надає цим планкам особливого блиску.

 

Декоративні планки BMW Individual «Візерунчастий Ясень» білого кольору.

Дерево або мармур? Саме таке питання постає перед кожним, хто вперше бачить декоративні планки BMW Individual «Візерунчастий Ясень» білого кольору. При більш уважному розгляді, втім, стає помітна найтонша срібляста текстура, і планки розкривають свій благородний деревний характер.

 

Спеціальне оснащення

Холодильник BMW Individual.

Яка головна вимога в підрозділі BMW Individual? Досконалість у всіх відносинах. Тому холодильник BMW Individual прекрасно вписується в програму пропонованих опцій і дозволяє при необхідності підтримати потрібну температуру Вашого улюбленого напою.

 

Шкіряна обробка передньої панелі BMW Individual.

Приємна на вигляд шкіряна обробка передньої панелі BMW Individual надає салону новий рівень.

 

Оббивка стелі BMW Individual з алькантари.

Оббивка стелі BMW Individual з високоякісної алькантари з відповідною обробкою сонцезахисних козирків і стійок надає салону благородний вид і при цьому підкреслює його гостинність. Оббивка стелі BMW Individual, яка на вибір пропонується з алькантари кольору «Антрацит» або «Коричневий Амаро», є особливо якісним елементом оздоблення салону.

 

Легкосплавні диски BMW Individual.

Ексклюзивні легкосплавні диски BMW Individual з унікальним дизайном є справжнім еталоном естетики і прекрасно відповідають дизайну конкретного автомобіля. Їх розміри також свідчать про високий рівень пропонованих опцій.

 

Накладки на пороги, що підсвічуються, з написом «BMW Individual».

Свідоцтво Вашої індивідуальності – накладки на пороги, що підсвічуються, з написом «BMW Individual» будуть вітати Вас перед початком кожної поїздки.

 

Рульове колесо BMW Individual.

Шкіряне рульове колесо BMW Individual є блискучим прикладом уваги до деталей, яким так пишається підрозділ BMW Individual. Залежно від моделі рульове колесо пропонується з ретельно підібраною дерев'яною вставкою, яка надає йому ще більше індивідуальності. Крім того, на нього нанесений непомітний логотип «BMW Individual». Але у всіх варіантів є одне спільне: неповторна якість шкіри BMW Individual.

 

ОГЛЯД МОДЕЛЬНОГО РЯДУ BMW INDIVIDUAL.

Життя будь-якої людини унікальне, як і будь-який автомобіль BMW Individual.

Вимоги до автомобіля так само різноманітні, як і ми самі. Колекція BMW Individual і ательє BMW Individual пропонують широкий вибір моделей для будь-яких вимог, а також можливість надати Вашим уявленням закінчений вигляд.

25 РОКІВ
ДОСКОНАЛОСТІ
З ЯКІСТЮ
РУЧНОЇ РОБОТИ.

BMW INDIVIDUAL ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙ.

Сьогодні, як і 25 років тому, BMW Individual дозволяє своїм клієнтам в повній мірі проявляти свою індивідуальність. Досконалість ручної роботи і справжня ексклюзивність – тут все поставлено на службу клієнтові і його індивідуальному характеру. Завдяки такому підходу за останню чверть століття були створені моделі BMW Individual з винятковим характером і не підвладною часові притягальною силою.

До свого 25-річного ювілею BMW Individual представляє особливий шедевр: BMW Individual M760Li xDrive inspired by Nautor's Swan. Унікальний автомобіль, створений в кооперації з фінською яхтової верф'ю Nautor's Swan, втілює в собі індивідуальну розкіш і досконалість ручної роботи: в салоні використовується тепле тикове дерево, яке унікальним чином символізує прагнення до досконалості.

У наступні 25 років BMW Individual залишиться вірним своєму кредо і зробить все, щоб люди могли їздити на тому BMW, який відповідає їх індивідуальному характеру.