Кожен момент унікальний.

BMW - це перш за все уособлення сміливості та нового мислення. Характерні риси, які міцно вкоренилися в наших генах і визначають все те, що ми робимо. Ми руйнуємо стандарти і створюємо нове, ми діємо незалежно і непохитно. Ми маємо мужність ставити під сумнів усе й усюди  - і нам не прийнятна відповідь «ні». Сміливо робимо крок вперед і знову, і знову винаходимо себе заново.

Ось чому для нас існує тільки рух вперед. Щоб досягти нового рівня в класі «люкс». Спонукати інноваторів нашої ери кинути виклик ідеям завтрашнього дня. Як компанія, що створює автомобілі преміум-класу, ми також створюємо унікальні і надихаючі моменти. Оскільки саме так народжується нова форма розкоші.

НОВА ФОРМА РОЗКОШІ.

Концепт BMW X7 iPerfomace

BMW 8 серії Концепт.

Концепт BMW 8 серії

ОКЕАН ЕКСКЛЮЗИВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Як і в момент свого зародження 25 років тому, сьогодні BMW Individual і раніше, керується принципом доводити свою продукцію до досконалості виключно вручну. Ось чому в цьому році BMW Individual випускає абсолютно особливу модель до свого 25-річного ювілею - BMW Individual M760Li, натхненну Nautor's Swan. Це витвір мистецтва, створений у співпраці з фінським виробником яхт Nautor's Swan - справжній гімн розкоші і ексклюзивності.

Автомобільний шедевр з винятковим морським дизайном являє собою унікальну гармонію взаємодії дороги і океану завдяки спеціальним вставкам з тикового дерева і 12-циліндровий двигун, який пропонує незабутній досвід водіння.