ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ, ЩО ПІДЗАРЯДЖАЄТЬСЯ.

Найбільш поширені питання про плагін-гібридні BMW.

Відкрийте для себе екологічний світ моделей BMW eDrive і абсолютно новий вимір задоволення від водіння.
Вражаюче динамічні, при повній відсутності шкідливих викидів під час руху на електриці, моделі BMW eDrive демонструють нові можливості: завдяки новітнім синхронним електродвигунів плагін-гібридні моделі BMW X5 xDrive40e, BMW 330e, BMW 740e, BMW 740Le, BMW 740Le xDrive і BMW 225xe відрізняються величезним крутним моментом, доступним з початку руху і до максимальної швидкості.

Настільки ж маневрені, але створювалися "з нуля" як електромобілі - моделі BMW i. Їх футуристичний дизайн і оригінальна система електричного приводу чітко виділяють їх на загальному тлі: це автомобілі, що формують майбутнє електромобільності. На цій сторінці Ви знайдете всі відповіді на основні питання, які стосуються плагін-гібридних автомобілів BMW. Ви можете знайти інформацію про моделі BMW i за наступним посиланням (див. Нижче).

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ТА ДИЗАЙН.

В плагін-гібридних автомобілях BMW система приводу складається з злагоджено працюючих потужного електромотора і економічного двигуна внутрішнього згоряння. Це стає очевидним в настільки ж досконалому поєднанні динаміки і економічності. Тут Ви знайдете основну інформацію про плагін-гібридні автомобілі BMW.

Так що ж таке "плагін-гібрид"?

Плагін-гібридний автомобіль має систему приводу, що складається з електродвигуна і економічного двигуна внутрішнього згоряння. Таке поєднання дозволяє отримувати високу загальну віддачу силової установки автомобілів, які більш дружні до навколишнього середовища, ніж автомобілі зі звичайними системами приводу.

Крім того, високовольтна батарея плагін-гібрида може підзаряджатися як в домашніх умовах від електромережі, так і під час руху. Це дозволяє, особливо при русі в міських умовах, домогтися нульових локальних шкідливих викидів і забезпечує зниження витрати палива в далеких поїздках.

Запустити відео

Які основні переваги плагін-гібрида в порівнянні зі звичайним автомобілем?

Автомобіль з плагін-гібридною силовою установкою - це крок до мобільності зі зменшеними шкідливими викидами і в той же час можливість здійснювати далекі поїздки при збереженні функціональності, характерною для звичайних автомобілів. Особливо привабливі переваги - безшумний рух на електриці і використання електродвигуна для потужного прискорення. Це означає, що при короткочасному збільшенні швидкості, наприклад, при обгоні, двигун внутрішнього згоряння отримує підтримку електродвигуна, що забезпечує підвищення динамічності. Завдяки можливості руху на електротязі і багаторазової підзарядці високовольтної батареї забезпечується зниження вартості експлуатації.

Ще однією важливою особливістю є можливість прогріву або охолодження салону плагін-гібридів, які перебувають на стоянці, за допомогою програми BMW ConnectedDrive App, веб-порталу ConnectedDrive або з самого автомобіля.

Запустити відео

Які вимоги та умови повинні бути дотримані, щоб я міг розглядати можливість придбання плагін-гібрида?

Найважливіша умова при прийнятті такого рішення - наявність можливості заряджати автомобіль в домашніх умовах. Це дуже просто робити від звичайної побутової розетки, якщо у Вас є власний зарядний модуль BMW i Wallbox або він розташований поблизу від місця Вашого проживання. Крім того, ще одна перевага плагін-гібрида, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат (вартість електроенергії в порівнянні з вартістю палива), особливо яскраво проявляється в можливості здійснення великої кількості поїздок в режимі електротяги. І якщо у Вас є можливість заряджати батарею поруч з місцем роботи, це перевага може бути ще більш явним.

Чи близькі безпека і відчуття від водіння плагін-гібридів до безпеки і відчуттям від водіння звичайних автомобілів BMW?

Плагін-гібриди BMW розроблялися відповідно до дуже високих технічніх стандартів, заснованич на тій же архітектурі систем безпеки, які використовуються в звичайних моделях. Безпека автомобілів з плагін-гібридною системою приводу з високовольтними тяговими батареями була також підтверджена незалежними організаціями.

Завдяки використанню електродвигуна в плагін-гібридних автомобілях BMW вони можуть рухатися в режимі електротяги при додаткової економії палива. Наявність великого крутного моменту в момент початку руху означає, що ці автомобілі демонструють вражаючу динаміку розгону, типову для автомобілів з електродвигунами. Як частина функції тимчасового збільшення крутного моменту цей електродвигун додатково надає досить значну підтримку двигуну внутрішнього згоряння під час розгону і при динамічних маневрах. Більш того, плагін-гібридні BMW під час руху на електриці безшумні і не викидають шкідливі речовини.

Які режими руху доступні?

Зрозуміло, в плагін-гібридах BMW передбачені вже відомі режими руху: ECO PRO, "Comfort" і "Sport" використовуються у відповідних умовах руху. На додаток до них доступні наступні особливі режими руху, які можна вибирати за допомогою кнопки "eDrive":

- AUTO eDrive: система вибирає найбільш ефективний режим приводу: тільки на електриці, змішаний режим або привід від двигуна внутрішнього згоряння - в залежності від умов руху.

- MAX eDrive: режим руху на електриці зі швидкістю до 120 км / ч.

- SAVE Battery: підтримує певний рівень заряду акумуляторної батареї, щоб електроенергія була доступна, наприклад, при русі по центру міст. Якщо рівень заряду нижче 50% і конкретні умови руху дозволяють це, батарея заряджається за допомогою системи рекуперації та двигуна внутрішнього згоряння для підвищення рівня заряду приблизно до 50% або підтримки його на рівні близько 50%.

Як можна впізнати плагін-гібридний автомобіль BMW?

Бажано, щоб відмінностей в дизайні в порівнянні зі звичайними моделями BMW було небагато, тому в зовнішньому вигляді плагін-гібридів BMW використовуються знайомі і безпомилково впізнавані елементи автомобілів BMW. Проте, в залежності від моделі є наступні особливості, що дозволяють відрізнити плагін-гібриди BMW:

Зовнішній вигляд:
- позначення "eDrive" на задній частині кузова і кришці силового агрегату
- найменування моделі містить символ "e"
- наявність розетки для зарядки спереду, з боку водія
інтер'єр:
- накладки на пороги дверей з позначенням "eDrive"
- кнопка "eDrive" на центральній консолі
- особлива графіка панелі приладів і контрольного дисплея.

ВИСОКОВОЛЬТНА БАТАРЕЯ ТА ЗАПАС ХОДУ.

В плагін-гібридних автомобілях BMW двигун внутрішнього згоряння використовується спільно з довговічною літій-іонною батареєю, яка при необхідності дозволяє рухатися автомобілю при повністю витраченому паливі. Тут ви можете знайти більш детальну інформацію про особливості таких батарей.

Чи можна продовжувати рух на електриці, якщо в баку закінчилося паливо?

Так можна. Якщо загальний запас ходу при використанні електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння стає рівним приблизно 80 км, на панель приладів виводиться відповідне попередження. При запасі ходу нижче 50 км водій отримує попередження про запас ходу постійно. При повністю витраченого палива на залишок електроенергії можна доїхати до найближчої паливозаправної станції, якщо в батареї досить енергії і умови дозволяють рухатися на електроприводі.

Який термін служби високовольтної батареї в плагін-гібридних автомобілях BMW?

Високовольтні акумуляторні батареї, які використовуються в плагін-гібридних BMW, представляють собою літій-іонні батареї, які на відміну від звичайних нікель-кадмієвих або свинцево-кислотних батарей адаптовані для застосування в якості тягових автомобільних батарей. Відповідно до умов сертифіката на акумуляторну батарею BMW Ваш офіційний дилер BMW гарантує усунення будь-якого дефекту високовольтної батареї протягом перших 100 000 км пробігу або працездатність батареї протягом 6 років після передачі нового автомобіля (в залежності від того, що настає раніше). Більш детальну інформацію про обслуговування батарей BMW відповідно до положень Сертифікату на батарею можна отримати в уповноважених дилерів BMW або підрозділ дилера BMW. 

Запустити відео

Який запас ходу на електриці?

У кожного плагін-гібридного автомобіля BMW є певний запас ходу. Поряд з цим запас ходу залежить від безлічі факторів. Велике значення мають потребу в охолодженні або обігріві салону, загальна електрична навантаження (наприклад, важливо, активовані чи система навігації, акустична система, обігрів сидінь і стекол; пору року (літо чи зима)), а також індивідуальні особливості стилю водіння.

Коли високовольтна акумуляторна батарея розряджається, рух тільки на електриці неможливо, але як і раніше можна рухатися в звичайному режимі за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Інтелектуальна система управління енергією гарантує, що високовольтна акумуляторна батарея нічого очікувати пошкоджена в будь-якій ситуації, навіть якщо на дисплеї відображається повідомлення про повного розрядження акумулятора.

Чи зменшується через застосування високовольтної батареї корисний об'єм багажного відділення?

Простір для багажу в плагін-гібридних автомобілях BMW лише ненабагато менше, ніж в звичайних моделях BMW. Для забезпечення комфорту при навантаженні були розроблені інтелектуальні рішення, які дозволяють, по-перше, отримати плоский підлогу, і, по-друге, перевозити громіздкі предмети. Для плагін-гібридних автомобілів доступні і всі відомі системи трансформації корисного простору (наприклад, спинка заднього сидіння, складана в пропорції 40:20:40).

Про що необхідно знати при постановці плагін-гібридного BMW на тривалу стоянку?

Постановка такого автомобіля на тривалу стоянку (наприклад, на кілька тижнів), зрозуміло, можлива, але рівень заряду високовольтної батареї, якщо автомобіль довгий час знаходиться без руху, може зменшитися.

Тому автомобіль при постановці на тривалу стоянку рекомендується залишати з майже повністю зарядженої акумуляторної батареї або протягом тривалої стоянки при необхідності періодично забезпечувати автоматичну підзарядку батареї від зовнішнього джерела.

Будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями щодо тривалої стоянці плагін-гібридних автомобілів, що приводяться у відповідних посібниках з експлуатації, які додаються до автомобілів.

ЗАРЯДКА ТА ІНФРАСТРУКТУРА ДЛЯ ЗАРЯДКИ БАТАРЕЙ.

Не тільки двигун внутрішнього згоряння вимагає періодичної дозаправки автомобіля паливом. Подібно до цього певної "дозаправки" електрикою вимагає високовольтна акумуляторна батарея. У випадку з плагін-гібридними автомобілями BMW зарядку можна виконувати навіть в домашніх умовах. Тут Ви знайдете пояснення, як і де зарядити високовольтну батарею.

Які варіанти підзарядки пропонує BMW для власників плагін-гібридних автомобілів?

Плагін-гібриди BMW можна заряджати від звичайної побутової розетки, але рекомендується, щоб сертифікований фахівець перевірив розетку на можливість довго витримувати високе навантаження. Ця перевірка розетки або установка зарядного пристрою Wallbox Pure або Pro (дозволяють заряджати батареї плагін-гібридів BMW при споживаної електричної потужності 3,7 кВт) може виконуватися, наприклад, кваліфікований електрик партнера BMW i по установці подібних пристроїв.

Батарею автомобіля можна також заряджати на зарядних станціях. Програма "ChargeNow" робить можливим доступ до постійно розширюється мережі громадських зарядних станцій. Завдяки системі "ParkNow" тепер клієнти BMW можуть знайти місце, що надається на умовах довгострокової оренди і зарядки автомобілів, в багатоповерхових паркувальних комплексах, розташованих біля місця роботи або будинку.

Існують різні варіанти знайти найближчі зарядні станції: 

- Ви можете зробити це за допомогою навігаційної системи Вашого плагін-гібрида BMW. Завдяки можливості пошуку місць інтересу за допомогою програми BMW ConnectedDrive App Ви маєте прямий доступ до інформації про всі зарядних станціях, розташованих поблизу від Вас.

- Ви можете знайти їх за допомогою смартфона. За допомогою ConnectedDrive App це зробити вкрай просто.

- Ви знайдете інформацію про зарядних станціях всіх партнерів BMW i на веб-сайті ChargeNow.

Перейти на веб-сайт ChargeNow

Запустити відео

Як часто потрібно заряджати плагін-гібридний автомобіль BMW?

Якщо можливо, Ви повинні заряджати батарею Вашого плагін-гібрида BMW при першій-ліпшій можливості - будь це біля вдома або під час руху. Це означає, що ви постійно будете потенційно розташовувати найбільшим запасом ходу на електриці при відповідному зниженні витрат палива.

Як довго заряджається батарея плагін-гібрида? Чи є можливість її швидкої підзарядки за допомогою джерела постійного струму?

Точний час зарядки залежить від ряду факторів. Якщо високовольтна батарея повністю розряджена, то для такого плагін-гібрида, як, наприклад, BMW X5, зарядка займає приблизно 2,5 години при зарядці через пристрій Wallbox або на громадському зарядної станції, і приблизно 4 години від побутової електророзетки.

За рахунок меншого розміру батареї, в порівнянні з 100-процентними електромобілями, і порівняно невеликої тривалості повної зарядки батарей плагін-гібридів для таких автомобілів BMW розробка зарядних пристроїв з постійним струмом не планується.

Чи потрібен інший кабель для зарядки при виїзді за кордон?

Стандартний зарядний кабель, що додається до автомобіля, має розетку, типову для країни поставки. Дилер BMW запропонує Вам можливість придбати кабель з розетками різних типів.

Чи поширюються послуги "360 ° ELECTRIC" від BMW i і на плагін-гібридні автомобілі BMW?

Так, будучи власником плагін-гібрида BMW, Ви можете отримувати всі доступні послуги в рамках програми "BMW i 360 ° ELECTRIC".

Яка вартість зарядних станцій BMW для зарядки тягових акумуляторних батарей в домашніх умовах?

Ви знайдете вартість пристроїв Wallbox Pure і Wallbox Pro в розділі "Оригінальні аксесуари BMW".

МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ.

Завдяки інноваційним послугам eDrive власники плагін-гібридів BMW завжди мають широкі можливості підключення. Численні послуги eDrive включають в себе додаток BMW ConnectedDrive App, що надає, зокрема, можливість отримувати важливу інформацію про ступінь зарядженості високовольтної батареї Вашого автомобіля.

Яку форму мають послуги BMW ConnectedDrive BMW для власників плагін-гібридних автомобілів?

Послуги eDrive спеціально адаптовані для власників плагін-гібридних автомобілів BMW і можуть викликатися через додатки, навігаційну систему або через клієнтський портал. Додаток BMW ConnectedDrive App містить наступні функції:

- відображення статусу і установку часу зарядки
- віддалене управління кліматичною системою (обігрів / охолодження) і установка таймера
- пошук і відображення місць розташування зарядних станцій
- статистика, що відноситься до Вашого стилю водіння, рекомендації по економічному водінню і порівняння результатів в спільнотах
- відображення пробігу, стану автомобіля і потреби в технічному обслуговуванні.

Можна керувати тими ж функціями через інтернет?

Так, доступ до окремих функцій можна також отримати через портал BMW ConnectedDrive.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X5 xDrive 40e:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 3,4-3,3
- виброси CO2, г / км (в змішаному циклі): 78-77
- споживання електроенергії, кВт год / 100 км (в змішаному циклі): 15,4-15,3.

Витрата палива, викиди CO2 для BMW 7 серії з системою eDrive *:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 2,3-2,1
- виброси CO2, г / км (в змішаному циклі): 53-49
- споживання електроенергії, кВт год / 100 км (в змішаному циклі): 13,0-12,5.
* Моделі BMW eDrive 740e, 740Le і 740Le xDrive будуть доступні з 2016 року. Наведені дані мають попередній характер.

Витрата палива і викиди CO2 для BMW 330e:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 2,1-1,9
- виброси CO2, г / км (в змішаному циклі): 49-44
- споживання електроенергії, кВт год / 100 км (в змішаному циклі): 11,9-11,0.

Витрата палива, викиди CO2 для BMW 225xe:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 2,1-2,0
- виброси CO2, г / км (в змішаному циклі): 49-46
- споживання електроенергії, кВт год / 100 км (в змішаному циклі): 11,9-11,8.

Витрата палива, викиди CO2 для BMW i3:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 12,
- виброси CO2, г / км (в змішаному циклі): 0.

Витрата палива і викиди CO2 для BMW i8:
- витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 2,1
- споживання електроенергії, кВт год / 100 км (в змішаному циклі): 11,9
- виброси CO2 (в змішаному циклі), г / км: 49.

Дані, що відносяться до витраті палива / електроенергії, викиду CO2 і класу ефективності, залежать від розмірів встановлених колісних дисків і шин. Витрата палива визначається відповідно до їздовим циклом ECE; дані відносяться до конкретних комплектацій.

Більш детальну інформацію про викиди CO2 і споживання електроенергії новими пасажирськими автомобілями можна знайти в "Посібнику з визначенням витрати палива, рівня локальних викидів CO2 і споживання електроенергії новими пасажирськими автомобілями", доступному безкоштовно в підприємствах роздрібної торгівлі та у компанії DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) , Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, а також на веб-сайті http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html. Дані, що відносяться до витраті палива, локальним викидів CO2, споживання електроенергії і класу ефективності, залежать від обраного розміру колісних дисків і шин. Дані не належать до якого-небудь конкретного автомобіля і не є частиною оферти, але служать основою для порівняння з аналогічними показниками автомобілів з різними типами систем приводу. Кількість викидів CO2, що виникають при виробництві, постачанні палива та інших джерел енергії, відповідно до Директиви ЄС № 1999/94 не враховується.