НАШІ РУШІЙНІ СИЛИ -
ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД КЕРУВАННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo - "серце" кожного BMW. У них використовуються найсучасніші системи упорскування палива, компоненти з повністю адаптивним керуванням і інноваційні технології турбонаддува.

ДВИГУНИ РОДИНИ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Будь то бензиновий або дизельний двигун з трьома, чотирма або шістьма циліндрами - технології BMW EfficientDynamics роблять тягу більш доступною, а самі двигуни - більш чуйними навіть на низьких оборотах. Одночасно з цим дані агрегати забезпечують дивно низький рівень витрати палива і шкідливих викидів. Підвищена економічність і оптимальна динаміка гарантують більше задоволення від водіння.

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo

Інноваційні трьохциліндровий бензинові двигуни з винятковою плавністю роботи, 4-циліндрові бензинові двигуни і рядні бензинові 6-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo - неодноразові переможці конкурсу "Двигун року" - встановлюють нові стандарти. Нове покоління цих двигунів стало ще більш економічним, екологічним і потужним, ніж їх попередники. Для підвищення економічності і поліпшення динаміки ці інноваційні технології, які є наріжними каменями стратегії BMW EfficientDynamics, поєднують в собі новітні системи упорскування палива, систему Valvetronic, включаючи Double-VANOS, а також інноваційні технології турбонаддува. Результатом стало створення особливо ефективних силових агрегатів, які вражаючим чином демонструють досвід BMW в області моторобудування.

Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo

У дизельних двигунах BMW Twin Power послідовно втілюються принципи BMW EfficientDynamics: поєднання високої паливної економічності, збільшеної потужності і відмінних ходових якостей. Автомобілі з дизельними двигунами можуть служити зразками ефективності і динаміки. У той же час 3-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo - ідеальні силові агрегати початкового рівня; інноваційні 4-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo і особливо потужні 6-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo виконують свою роботу з виключно малими шкідливими викидами і втратами на тертя. Тим самим гарантується максимальне задоволення від водіння. Дизельні агрегати з полегшеною алюмінієвою конструкцією сімейства BMW EfficientDynamics оснащуються турбонагнітачами із змінною геометрією. А за уприскування палива відповідає система безпосереднього впорскування палива CommonRail останнього покоління

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ.
ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більш вражаюча динаміка
при більш низькій витраті палива:
6-циліндровий бензиновий двигун
TwinPower Turbo M.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / 100 км: 204 [194]

НЕЙМОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ. НЕЙМОВІРНА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo Performance M поєднує в собі систему безпосереднього вприскування Common Rail і унікальний триступеневий турбонагнітач із змінною геометрією турбіни. Цей двигун відрізняється винятковою чуйністю, а також високим крутним моментом на низьких оборотах і в великому діапазоні оборотів.

BMW M550d xDrive: витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км: 6,2
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / км

ЗАВЖДИ НА ОДНУ ПЕРЕДАЧУ ВПЕРЕД.

Дозволяє ефективно управляти тягою, знижує витрату палива, підвищує відчуття спортивності і динаміки: 8-ступінчаста АКПП Steptronic.

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчаста спортивна АКПП Steptronic дозволяє значно ефективніше перемикати передачі і забезпечує більший комфорт завдяки тим, що зближує передавальним числам і мінімальним перепадів частоти обертання. Завдяки цьому максимум комфорту забезпечується при надзвичайній динаміці і помітне зниження витрати палива. А функція Launch Control наділить ваш BMW вражаючими розгінними якостями. Головне при цьому - максимально ефективне прискорення. Натисніть кнопку DSC, переведіть важіль селектора в положення "S", натисніть на гальмо і за допомогою педалі акселератора активуйте кік-даун - тепер відпустіть педаль гальма і дізнайтеся, що таке справжня тяга!

BMW Blue Performance.

Познайомтесь з одними з найбільш "чистих" дизельних двигунів в світі. Завдяки технології BMW BluePerformance рівень шкідливих викидів дизельного двигуна вдається знижувати і далі. На додаток до фільтром сажі і окислювальному каталітичного нейтралізатора накопичувальний каталітичний нейтралізатор NOx гарантує подальше зниження викидів оксидів азоту. При цьому дане рішення не робить ніякого впливу на процес згоряння палива, що дозволяє зберегти високу ефективність дизельного двигуна.

У деяких моделях використовується ще більш ефективна форма зменшення вмісту оксидів азоту: каталітичний нейтралізатор SCR (SCR = селективний каталітичний нейтралізатор) з уприскуванням AdBlue. Уприскування рідкого речовини AdBlue® запускає хімічну реакцію, значно зменшує вміст оксидів азоту.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИД CO2.

BMW i8: витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км 2,1
-виброси CO2 в змішаному циклі, г / км: 49
-споживання електроенергії в змішаному циклі, кВтг / 100 км: 11,9.
Дані без дужок відносяться до базової моделі з трансмісією, що входить в базове оснащення; дані в дужках відносяться до моделей з опціональною трансмісією (див. "Додаткове обладнання").

Дані, що відносяться до витрат палива і викиду CO2 залежать від обраних коліс і шин.
Додаткову інформацію про офіційні дані по витраті палива і викиди CO2 нових автомобілів можна знайти в знайти в "Посібнику по витраті палива і викидів CO2 для нових автомобілів", що надається безкоштовно у всіх підприємствах роздрібної торгівлі та компанією DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth7