Повернення в нову еру.

Концепт BMW 8 серіїКупе.

ДИНАМІКА НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Гідне продовження істрії автомобільної "ікони" можна написати тільки в одному місці: на гоночній трасі. Динамічний зовнішній вигляд автомобіля дозволяє зрозуміти, якою потужністю володіє концепт BMW 8 серії. Навіть в статиці це виразне спортивне купе не залишає сумнівів у тому, що воно спроможне подарувати неймовірні відчуття від поїздки.

ДИНАМІКА В КОЖНІЙ ЛІНІЇ.

Низький силует концепта BMW 8 серії залишає відчуття величезної потужності. Точні грані та м'язисті форми з самого першого погляду дозволяють відчути усю динамічність автомобіля. Решітка радіатора, яка розширюється до низу, підкреслює низький центро ваги, а пильний погляд фар сфокусований на дорозі. Дві експресивні дизайнерські лінії проходять аж до задньої частини з ярко вираженим спортивним характером. Її низький та підкреслено широкий вид додатково підсилює загальне враження від автомобіля.

Автомобіль для водія.

Максимум задоволення за кермом.

Іноваційні фукнції концепта BMW 8 серії відкривають перед Вами новий світ вражень від керування автомобілем. Новий дизайн інтерфейсу користувача є черговим логічним кроком в цифровий світ та являє собою сучасну інтерпретацію попередніх аналогових приладів круглої форми. Як у автоспорті, уся найваливіша інформація завжди знаходиться перед очима у водія, що дозволяє йому цілком зосередитися на керуванні автомобілем. Цифровий світ та відчуття задоволення за кермом утворюють безпрецедентний симбіоз, що дозволяє зовсім по новому сприймати процесс водіння.

СПОРТИВНІ ГЕНИ ТА ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ.

Усі елементи в салоні підпорядковані найважливішому: керуванню автомобілем. Сівши за руль, водій одразу опиняється в щільних обіймах кокпіту спортивного автомобіля. Кожна панель и кожна лінія салону свідчить про високу динаміку. Енергічний дизайн доповнюється вишуканими матеріалами, що створюють істинно ексклюзивну авмосферу.

Карбонові "ковші" утворюють основу елегантних спортивних сидінь, а оздоблення зі шкіри Merino придає їм особливо розкішний вигляд. Підрульові перемикачі та червоні стрічки нагадують про автоспорт, гени якого проявляються у цьому спортивному купе. Салон концепта BMW 8 серії - справжній атлетизм в елегантній інтерпритації.