КОНЦЕПТ BMW X7 iPERFORMANCE.

Концепт BMW X7 iPerformance уособлює собою квінтесенцію автомобильної розкоші. Цей інноваційний автомобіль з передовим дизайном і надихаючою солідністю вражає своїм унікальним простором та комфортом.

ГОТОВИЙ ЗРОБИТИ СЕНСАЦІЮ.

Солідність - це питання харизми: наочним свідченням цього є концепт BMW X7 iPerformance. Незважаючи на свої значні розміри, він виглядає елегантно і дуже динамічно. Це пояснюється легкою задньою частиною і динамічними лініями дизайну, що підкреслюють спрямованість автомобіля вперед. Разом з вселяючими повагу вертикальними решітками радіатора, потужними повітрозабірниками та елегантними вигинами кузова вдається створити сучасний і солідний вигляд, що відображає велич і грандіозність автомобіля.

"Концепт BMW X7 iPerfomance виглядає розкішним та сучасним завдяки власній спокійній мові форм та надзвичайно точних деталей".

Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

Грандіозний.

Інтер'єр концепта BMW X7 iPerfomance.

Як тільки відкриваються двері, стає зрозуміло, що концепт BMW X7 iPerformance встановлює нові стандарти в усіх відношеннях. Пасажирів зустрічає особливо емоційна світлова атмосфера, яка підлаштовується під поїздку завдяки інтерактивним ефектам. Великі вікна в поєднанні зі скляним панорамним дахом, що проходить від вітрового скла до задньої частини, створюють відчуття особливого простору, який характеризується ексклюзивністю і відкритістю.

ПИТАННЯ СТИЛЮ.

Тут усе створено для Вас: познайомтеся з новими масштабами розкоші і витонченості в концепті BMW X7 iPerformance. Його інтер'єр, значений мистецтвом ручної роботи, пропонує водієві та пасажирам видатний комфорт та неймовірний простір. Поєднання сучасного чіткого дизайну, високоякісних матеріалів і найтоншої шкіри дозволяє створити атмосферу, яка чудово відповідає величі та грандіозності автомобіля.

НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ.

Цифрові сервіси в концепті BMW X7 iPerfomance.

Концепт BMW X7 iPerformance дозволяє заглянути в майбутнє та встановлює нові стандарти в області комунікації і цифрових сервісів. Інноваційний інтерфейс користувача дозволяє водієві та пасажирам підтримувати зв'язок з навколишнім світом і один з одним завдяки індивідуальним екранам. Одна з найбільш яскравих особливостей: передача повідомлень візуалізується інтерактивними світловими смугами, які проходять уздовж дверей від задньої до передньої частини салону.

ВТІЛЕННЯ ВЛАДНОСТІ.