Народжений бути вільним.

Концепт BMW Z4.

Концепт Z4 розбиває стандарти та відкриває новий вимір свободи. Родстер, створений для дороги і який усім своїм виглядом випромінює потужність та спортивність. Він не визнає обмежень і в кожній поїздці стає для Вас джерелом необмеженого задоволення за кермом.

ВІДКРИТА ДЕМОНСТРАЦІЯ ХАРАКТЕРУ.

Загальноприйнятим традиціям тут не місце. Концепт BMW Z4 порушує статус-кво та перетворює задоволення від керування в стиль життя. Колір кузова «Energetic Orange» ефектно підкреслює м'язисті вигини і перетворює родстер на центр загальної уваги до себе в будь-якому місці.

Його пласка, витягнута передня частина та низька "посадка" с першого погляду вказують на стрімкість та спортивні амбіції. Цей автомобіль стає одним цілим з дорогою та будь-який момент готовий відкривати з Вами нові маршрути. Завжди з єдиною метою: задоволення за кермом.

"Концепт BMW Z4 - це абсолютна свобода на чотирьох колесах".

 

Адриан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group.

СВОБОДА РУХУ.

Відкритий та неприборканий - це BMW Z4. Родстер з сильним характером, впевнений в собі, з ярким дизайном. Кожна деталь демонструє атлетизм и жагу свободи. Великі повітрозаборники в передньому бампері та чітко окреслені отвори для виходу повітря в капоті вимагають швидкості та зустрічного вітру.

Також як і низько розташовані "ніздрі" решітки радіатора, які завдяки своїй конструкції та оригінальним сітчатим вставкам виглядають виключно спортивно. BMW Z4 - незалежність у її самій цілеспрямованій формі.

ВРАЖАЄ НАПОВАЛ.

В салоні BMW Z4 мінімалізм поєднується з екстравагантністю. Нічого зайвого, ніщо не відполікає. Все орієнтовано на водія та на істинне задоволення від керування. Дану концепцію підкреслюють також спортивні сидіння в контрастному двоколірному виконанні: сидіння водія, оббите гладкою чорною шкірою, випромінює спортивність, а пасажирське сидіння, з оббивкою з нубуку помаранчевого кольору, підкреслює радість від спільної подорожі.

Обидва типи шкіри ідеально гармонують з хромованими елементами салону. В поєднанні з дизайном кузова, який передбачає відсутність вікон, створюється непередаване відчуття відкритого простору, що відкриває вид на найголовніше: дорогу та нові горизонти.

«Концепт BMW Z4 в усіх деталях та ракурсах розкриває нову мову форм BMW».

 

Адриан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group.

УОСОБЛЕННЯ СВОБОДИ.