СЛІДАМИ ПРИСТРАСТІ.

Ніщо так не заспокоює, як відчуття повного контролю.

Що відрізняє хорошого водія? Перш за все повний контроль над усіма важливими факторами, що впливають на рух, та свідомість того, що ніхто не застрахований від помилки в управлінні автомобілем. Адже тільки той, хто реально усвідомлює власні сильні та слабкі сторони, може вдосконалюватися. Навчіться загострювати свої почуття, з тим щоб в будь-якій ситуації не втрачати контроль та впевнено реагувати на події та отримати ще більше задоволення за кермом.

BMW DRIVING EXPERIENCE: НОВИЙ РІВЕНЬ ДИНАМИКИ ВОДІННЯ.

Поліпшите свої навички безпечного водіння в повсякденному житті, знайдіть межі своїх можливостей на гоночній трасі або підготуйтеся до зимового водіння: BMW M GmbH пропонує навчальні курси для початківців водіїв, водіїв-спортсменів, водіїв-професіоналів і всіх тих, хто прагне отримати максимум задоволення з кожної секунди, проведеної за кермом.
Наша програма навчання допоможе вам підвищити свій рівень водійської майстерності: від базових вправ з безпечного водіння до багатоденних екстремальних подорожей по пустелях Намібії. Розведіть власні кордони і дізнайтеся більше про самого себе в ході навчальних курсів на гран-прийня конфігурації Північної петлі Нюрбургринга. Безумовно, все це ви можете зробити за кермом автомобілів M.