40 РОКІВ НАЙБІЛЬШ МОГУТНЬОЇ БУКВИ
У СВІТІ.

BMW M GmbH: для індивідуалістів.

Наша пристрасть - автоспорт. Наша місія - дарувати задоволення від водіння. Нас надихає досконалість. Наше завдання - створювати автомобілі, готові до того, щоб стати легендою. На менше ми не згодні.

АВТОМОБІЛІ М: ВИПРОБУЙТЕ ПРИСТРАСТЬ.

Народжені на гоночній трасі, бездоганні на будь-якій дорозі - в цьому кредо автомобілів M. Натхненні автоспортом, ці ексклюзивно оснащені автомобілі з легкістю відповідають найвищим вимогам до динаміки, маневреності та тяговим характеристикам. Потужні двигуни в поєднанні з виразним дизайном та високою функціональністю дозволять повною мірою відчути пристрасть, вкладену у створення кожного з цих автомобілів.

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL.

Найбільша розкіш полягає в тому, щоб особисто підібрати все що потрібно: ексклюзивне оснащення з колекції BMW Individual дозволить вам оформити ваш BMW в повній відповідності до власних уподобань. Чудові кольори кузова і високоякісні компоненти шкіряного оснащення салону, а також декоративні планки з цінних порід дерева і інші ексклюзивні опції дозволять додати вашому BMW індивідуальність і надихнути вас. Ви можете піти ще далі і реалізувати свою мрію, втіливши її в по-справжньому унікальному автомобілі разом з BMW Individual Manufaktur. Тут всі ваші бажання будуть реалізовані в бездоганній формі з досконалістю ручної роботи. Разом з вами ми створимо унікальний автомобіль, здатний подарувати унікальні відчуття від водіння і максимально повно виразити вашу індивідуальність.

ОСНАЩЕННЯ І ПАКЕТИ M: ВІДМІННЕ ПОЄДНАННЯ.

Оснащення та пакети М включають в себе різні компоненти, які були ретельно узгоджені між собою: від ходової частини до декоративних елементів оформлення, від легкосплавних колісних дисків до двигунів.

BMW DRIVING EXPERIENCE: СЛІДАМИ ПРИСТРАСТІ.

Насолоджуйтеся відчуттями за межами обмежень правил дорожнього руху. Випробуйте закони фізики в екстремальних ситуаціях водіння та відпрацюйте техніки безпечного водіння. Відчуйте дух класичних автогонок на справжніх гоночних треках - все це та багато іншого пропонується в складі різноманітних курсів водіння, що проводяться M Automobiles. У двох словах: Незабутні відчуття від водіння BMW.

АВТОМОБІЛІ BMW M PERFORMANCE: POWERED BY M.

Автомобілі BMW M Performance - це унікальний сплав потужності і динаміки. В їх конструкцію вкладений величезний досвід інженерів BMW M і постійна увага до деталей. Результат: автомобілі з виключно спортивним характером і неперевершеним поєднанням динаміки, комфорту і практичності в повсякденній експлуатації. З аксесуарами BMW M Performance автоспорт виходить на дороги загального користування: інноваційні компоненти для дооснащення з ексклюзивним позначенням Powered by M розроблені в тісній співпраці з підрозділом BMW M GmbH і являють собою ідеальну основу для створення ще більш спортивного оснащення вашого BMW.

BMW M В MOTOGPTM.

Довга та успішна співпраця: з 1999 року BMW M є «Офіційним автомобілем MotoGP» і надійним партнером організатора MotoGP, компанії Dorna Sports. В основі співпраці - надання автомобілів безпеки і офіційних автомобілів для організаційних потреб. У цьому сезоні парк автомобілів представлений моделями BMW M і M Performance, «очолює» які автомобіль безпеки BMW M4 Coupé Safety Car. В останні роки компанія BMW M GmbH також послідовно розширює свою активність в MotoGP. C 2003 року престижна премія BMW M Award вручається пілоту MotoGP, який набрав найбільшу кількість очок у кваліфікації за підсумками сезону. Гостей BMW M MotoGP Experience чекає незабутній гоночний уїк-енд, в ході якого вони зможуть зануритися в атмосферу головної події в світі мотоспорту, заглянувши за куліси чемпіонату. Крім цього, гостей чекають екскурсії під керівництвом екс-чемпіона світу Лориса Капиросси, а також особлива подія - захоплююча поїздка в «таксі» - чинному автомобілі безпеки BMW M Safety Car. Це лише деякі з безлічі заходів, що проводяться BMW M в MotoGP.