ЗАВЖДИ ТРОХИ БІЛЬШЕ.

Оснащення та пакети устаткування
для BMW M та автомобілів BMW.

Як найкраще висловити поєднання свого захоплення найпотужнішою буквою в світі з максимальною спортивностью та стилем? У цьому допоможуть оригінальні пакети оснащення M Sport або Competition. З ними чарівність автоспорту увійде в вашу повсякденне життя, дозволивши вам перейти на наступний рівень динаміки.

ПАКЕТ M SPORT: ДИНАМІЧНА ЗОВНІШНІСТЬ.

Пакет M Sport захоплює своїми підкреслено динамічними деталями: від колісних дисків до лакофарбового покриття кузова, від зовнішніх елементів оздоблення до комфорту в інтер'єрі.
Ексклюзивні кольори M, які отримали свої назви на честь знаменитих гоночних трас всього світу, так само як і легкосплавні диски M і аеродинамічний пакет M, підкреслюють тісний зв'язок автомобіля з миром автоспорту. Цей зв'язок простежується і в салоні, прикрашеному накладками на пороги в M-стилі і оббивкою стелі антрацитового кольору. Комфортні спортивні сидіння M забезпечують надійну бічну підтримку, а шкіряне рульове колесо M дає водієві повний контроль над автомобілем і чудове почуття дороги. Пакет M Sport доступний в якості опції практично для всіх моделей BMW. Точний перелік компонентів і їх докладний опис можна знайти на сторінках опису відповідних моделей і в конфігураторі.

ПАКЕТ COMPETITION: СКОНЦЕНТРОВАНА ЕНЕРГІЯ ТА АТЛЕТИЗМ.

Вражаюча спортивність, ідеально опрацьовані деталі і потужність, що виросла до 575 л. с. Випробуйте безкомпромісні гоночні відчуття з пакетом Competition для BMW M5 і BMW M6.

Складові успіху BMW M5 з пакетом Competition: ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M з подвійними спицями дизайну 601 M з шинами різної розмірності, занижена на 10 міліметрів ходова частина і ще більш «гостре» рульове управління. Крім цього, налаштування системи регулювання жорсткості амортизаторів Dynamic Damper Control, включаючи розроблений спеціально для пакета Competition спортивний режим, а також система динамічного контролю курсової стійкості Dynamic Stability Control (DSC) ідеально адаптовані під змінену ходову частину.

Показники витрати палива / викидів СО2:

BMW M5:
витрати палива в змішаному циклі: 9,9 л / 100 км;
викиди CO2 в змішаному циклі: 232 г / км.

BMW M6:
витрати палива в змішаному циклі: 9,9 л / 100 км;
Викиди CO2 в змішаному циклі: 232 г / км.