Приватна Фірма Христина

Приватна Фірма «Христина» є офіційним дилером марки BMW у Львові та Львівській області. Із задоволенням за кермом — це безперечно саме та фраза, яка характеризує автомобіль BMW. Офіційний дилер ПФ «Христина» надає усі послуги по продажу, гарантії та сервісу вашого автомобіля. Побачити та відчути усі переваги BMW можна, завітавши на тест-драйв до нашого автосалону, де сертифіковані продавці-консультанти допоможуть вам обрати потрібну модель та запропонують варіанти фінансування ідеально до ваших потреб.

Якість, продуктивність та інновація: три наріжні камені досвіду обслуговування автомобіля від BMW Service — сьогодні й завтра. Навіть до того, як нова модель BMW потрапляє на виробництво, інженери розробляють інноваційні, зручні й сфокусовані на водієві особливості сервісу, що гарантує, що кожен автомобіль BMW може працювати якнайкраще, рік за роком. А саме наші майстри, подбають про ваш BMW згідно з усіма стандартами, розробленими заводом-виробником.

Ми обіцяємо забезпечити ваш BMW першокласним сервісом, що надає кращий в своєму класі догляд для вашого автомобіля.

Завжди раді Вас бачити в нашому автосалоні.
З повагою,
Колектив ПФ «Христина»

Адреса
Україна, 79040, Львів
Вул. Пясецького, 1
Телефон:
+38 (032) 244-19-07
+38 (032) 244-19-00
E-mail:
khrystyn@bmw.lviv.ua

Наші співробітники нададуть необхідну консультацію, виконають якісно ремонт автомобіля і допоможуть у вирішенні питань, пов'язаних з автомобілем BMW. Основним принципом нашої компанії є забезпечення клієнтам високих стандартів якості роботи.

Наша компанія — це єдина команда професіоналів, яка прагне, щоб Ви відчули максимальне задоволення за кермом свого BMW.