ВАШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ В ЦЕНТРІ НАШОЇ УВАГИ.

Сервісна служба BMW.

Якість, ефективність та інноваційний потенціал складають основу сервісної служби BMW, якій наші клієнти можуть довіряти - сьогодні та в майбутньому. BMW вже на етапі проектування нових автомобілів думає про майбутні послуги та сервісних концепціях та спрямовує свої зусилля на забезпечення вищої якості обслуговування вашого BMW. Заради вашого повного задоволення за кермом.
Устаткування Автомобіля BMW

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ BMW.

Сервісна служба, яка думає разом з вами: в будь-який момент ви можете дізнатися, перебуваючи в автомобілі, статус обслуговування - який визначається станом. Внутрішнє мережеве з'єднання систем, що знаходяться на борту, на станціях техобслоужіванія BMW та в центральному офісі BMW, цілеспрямовано використовується для сервісного обслуговування. Терміни ТО плануються заздалегідь, що позбавляє вас від непотрібних витрат.

СТАНЦІЯ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.

Завжди до ваших послуг: завдяки нашій всесвітньої мережі станцій техобслуговування BMW найближча до вас завжди буде поруч. І всюди вам гарантовано оптимальну якість обслуговування завдяки зв'язку з центральним офісом та постійному обміну знаннями.
Ви можете в будь-якій ситуації розраховувати на вашу СТО BMW: її компетентні фахівці гарантують незмінно високу якість технічного обслуговування, ремонту та консультацій з використанням інформаційно-діагностичного обладнання на базі комп'ютерних технологій.

БОРТОВА СИСТЕМА ДІАГНОСТИКИ.

Високотехнологічне сервісне обслуговування: вбудована в автомобіль бортова система діагностики завчасно розпізнає можливі несправності електричних та електронних систем автомобіля. На підставі результатів цієї діагностики комп'ютерна система швидко та з високою точністю проводить аналіз несправностей. Крім того, інтерактивна двухканальная система прямого зв'язку забезпечує можливість контакту СТО BMW з фахівцями в центральному офісі BMW. Це гарантує незмінно високу якість сервісного обслуговування.

ЗАВЖДИ В КУРСІ ЗАВДЯКИ ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗА СТАНОМ.

Першою серед виробників автомобілів компанія BMW в 1982 скасувала жорсткі інтервали ТО і ввела сервісне обслуговування за станом. Сьогодні стан швидкозношуваних деталей і експлуатаційних рідин визначається в залежності від моделі автомобіля за допомогою датчиків і алгоритмів або шляхом оцінки параметрів, таких як пробіг або стиль водіння.
У момент запуску двигуна ви своєчасно отримаєте інформацію про стан автомобіля і про термін чергового сервісного обслуговування, яке пропонується тільки в тому випадку, якщо воно дійсно необхідно.

KEYREADER.

Сучасно, швидко та надійно: важливі дані автомобіля, такі як ідентифікаційний номер, пробіг або термін майбутнього ТО, на моделях BMW починаючи з 2000 року випуску зберігаються в ключі. При сервісному обслуговуванні ваша станція техобслуговування BMW може отримати ці дані за допомогою електронного пристрою, що зчитує Key Reader. Це дозволяє уникнути неясностей або помилок при передачі інформації, а у вас залишається більше часу для індивідуальної бесіди з консультантом сервісу BMW.