ЖИТТЯ ПОВНЕ СЮРПРИЗІВ. АЛЕ В НІЙ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС.

BMW Service Inclusive. Фіксована вартість. Повний комплекс послуг.

ПФ «Христина» надає Вам програми сервісного обслуговування - BMW Service Inclusive і BMW Service Inclusive Plus. Вам більше не доведеться думати про вартість ремонтних робіт, зносу і технічного обслуговування. В рамках обраного пакета, ви отримуєте спокій за свій автомобіль, який забезпечують вам сертифіковані технічні фахівці BMW, сучасні технології діагностики та оригінальні запасні частини BMW. Єдиний авансовий платіж охоплює широкий спектр робіт, виконуваних фахівцями BMW Service, при цьому ваш автомобіль BMW може пройти технічне обслуговування в будь-якому офіційному дилерському центрі BMW.

З пакетами BMW Service Inclusive або BMW Service Inclusive Plus, Ви отримуєте право на технічне обслуговування Вашого автомобіля протягом 3 або 5 років або до досягнення пробігу 40 000 км або 100 000 км (що настане раніше). Фіксована вартість пакету, що виплачується одноразово, захистить Вас від інфляції і підвищення цін на запасні частини і послуги протягом всього терміну дії пакета. Право на це обслуговування переходить до наступного власнику автомобіля в разі його продажу до закінчення терміну дії контракту.

Пакет BMW Service Inclusive включає технічне обслуговування згідно з регламентом заводу-виготовлювача, а також заміну деталей, які швидко зношуються (включаючи масла, роботи і всі необхідні оригінальні запасні частини BMW).

ПАКЕТИ BMW SERVICE INCLUSIVE.

Який пакет більшою мірою відповідає вашим потребам? Ви можете вибрати BMW Service Inclusive або BMW Service Inclusive Plus. Максимальний обсяг послуг ви отримаєте, вибравши додаткову опцію продовження гарантійного терміну BMW в комбінації з сервісним пакетом BMW Service Inclusive Plus. У цьому випадку поряд з технічним обслуговуванням та ремонтом швидкозношуваних деталей ви додатково можете розраховувати на усунення дефектів після закінчення передбаченого законодавством терміну дії гарантії.

BMW Service Inclusive

Пакет BMW Service Inclusive включає технічне обслуговування згідно з регламентом заводу-виготовлювача, а також заміну деталей, які швидко зношуються (включаючи масла, роботи та всі необхідні оригінальні запасні частини BMW), а саме:

  • Заміна моторного масла, включаючи фільтр масла та масла;
  • Перевірка та / або заміна повітряного фільтра, паливного фільтра, мікрофільтра, свічок запалювання;
  • Перевірка та / або заміна гальмівної рідини;
  • Огляд автомобіля по стандартам BMW.
BMW Service Inclusive Plus

Пакет BMW Service Inclusive Plus включає:

Заміна моторного масла, включаючи фільтр масла і масла;
Перевірка і / або заміна повітряного фільтра, паливного фільтра, мікрофільтра, свічок запалювання;
Перевірка і / або заміна гальмівної рідини;
Огляд автомобіля по стандартам BMW.
Перевірка і / або заміна гальмівних колодок (передніх і задніх)
Перевірка і / або заміна гальмівних дисків (передніх і задніх)
Заміна зчеплення (в разі зносу);
Перевірка і / або заміна щіток склоочисників при заміні моторного масла (при необхідності).

Більш детальну інформацію, а також вартість пакета послуг BMW Service Inclusive і BMW Service Inclusive Plus для Вашого автомобіля Ви можете дізнатися у менеджера ПФ «Христина».

ВАШІ ПЕРЕВАГИ ОЧЕВИДНІ.

Повний контроль над витратами: Роботи з технічного обслуговування та зносу з використанням оригінальних запчастин BMW в поєднанні з досвідом та спеціальними знаннями - все це в унікальному пакеті та з дуже привабливою фіксованою ставкою.

Свобода вибору: Існують різні пакети на вибір. Кожен з цих пакетів включає широкий діапазон різних послуг.