Допомога на дорозі BMW.

КОЛИ ЦЕ ВАЖЛИВО:
МИ ЗАВЖДИ
НА ВАШОМУ БОЦІ.

Допомога на дорозі BMW.

Ви можете покластися на BMW в будь-який час - та це, безумовно, відноситься та до виниклих непередбачених ситуацій. Зателефонувавши за номером служби допомогу на дорозі BMW, ви отримаєте швидку та всеосяжну підтримку в будь-який час та в будь-яких обставинах.

Допомога на дорозі BMW.

Безкоштовний сервіс допомогу на дорозі BMW доступний водіям BMW цілодобово, 365 днів у році. Один дзвінок - і наші фахівці виявляться у вашому розпорядженні, по телефону або, при необхідності, на місці події. Зателефонуйте нам, і ми подбаємо абсолютно про все, що потрібно в разі поломки або аварії. Навіть по телефону ми можемо надати вам корисну інформацію і допоможемо зробити перші кроки для усунення проблеми. При цьому ви можете абсолютно спокійно насолоджуватися максимальної мобільністю. Ваш BMW - в надійних руках наших фахівців. Сервісний центр BMW відновить його до первісного стану - важливий бонус з точки зору збереження вартості і терміну служби автомобіля. Сервіс допомога на дорозі BMW надає професійну підтримку у відповідності зі стандартами якості BMW: починаючи від телефонного дзвінка і закінчуючи продовженням вашої поїздки в справному автомобілі. Що б не сталося: за допомогою на дорозі BMW ви будете готові до всього.

Допомога при поломці BMW.

Ми відправляємо сервісний автомобіль BMW Service Mobile або організуємо допомогу на місці силами компанії-партнера в разі поломки автомобіля. Якщо пошкодження неможливо усунути на місці, служба допомоги у разі поломки BMW організовує зв'язок та прокладає маршрут до найближчого сервісного центру BMW та, при необхідності, здійснює транспортування автомобіля. (Щодня з 7:00 до 22:00; поїздка на місце аварії та назад, 30 хвилин; допомогу в усуненні поломки на місці, тільки необхідні деталі, при наявності інвойсів.)

Допомога на місці аварії BMW.

Програма мобільності BMW Mobility Program пропонує широкий набір сервісів, що діють по всій Європі. Крім допомоги на місці аварії (до 100 євро) і евакуації автомобіля, ми компенсуємо наступні витрати: продовження поїздки на таксі (до 65 євро), розміщення в готелі (не більше чотирьох ночей; максимальний рейтинг «чотири зірки»; місце поломки повинно знаходитися на відстані більше 50 км від вашого місця проживання), підмінний автомобіль (країна проживання: до трьох днів плюс вихідні; за кордоном: до п'яти днів плюс вихідні), продовження поїздки або поїздка додому на поїзді або на літаку (до 500 євро), транспортування автомобіля в сервісний центр і в озврат автомобіля (якщо ремонт триває більше трьох днів; до 500 євро; місце поломки повинно знаходитися на відстані більше 100 км від вашого місця проживання). Програма BMW Mobility Program діє протягом двох років для нових автомобілів BMW. При кожній заміні масла або проведенні технічного обслуговування в авторизованому сервісному центрі BMW дію програми продовжується на два роки; загальний термін дії програми може становити п'ять років.