Цифрові переваги за вигідний сервіс

Для автомобілів старше 2-x років.

Ми раді запропонувати Вам гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів старше 2-х років отримайте наступні переваги офіційного сервісу:
-50% на роботи з діагностики*
-10% на запасні частини*

Дізнайтеся детальніше, звернувшись до консультантів відділу сервісу нашого дилерського центру..

Запис на сервіс

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 2-х років і його модель є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн* (регулярна вартість активації пристрою становить 7 800 грн).

Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.

Більше про мобільний додаток myBMW UA

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на роботи з діагностики та запчастини (з переліком запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7800 грн.), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 15.06.2020 до 31.07.2020 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерського центру «ПФ Христина». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ПФ «Христина»., офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.