РОЗУМНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ.

ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 4-X РОКІВ. 

 

Ми раді запропонувати Вам гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

 

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів старше 4-х років отримайте наступні переваги офіційного сервісу:

-15% на окремі запчастини *

-10% на оливу BMW *

 

Запис на сервіс

 

ВАШ АВТО У ВАШОМУ СМАРТФОНІ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 4-х років і його модель є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн* (регулярна вартість активації пристрою становить 7 779 грн).

Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.

Більше про мобільний додаток myBMW UA

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7779 грн), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 22.10.2020 до 31.12.2020 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів дилерського центру «ПФ Христина». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. «ПФ Христина», офіційний дилер BMW в місті Львів та області, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.