Натхнення

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

НОВИЙ BMW Z4 РОДСТЕР

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Коли відкривається дах більше немає обмежень на задоволення від водіння у новому BMW Z4. Родстер, який не може бути кращим: відкритий, спортивний і безкомпромісний. Завдяки потужній динаміці руху та прогресивному дизайну, він має лише одну мету: свободу між дорогою та відкритим небом.

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 7,4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 169

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW Z4 Родстер та його особливості.

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

340 К.С.

За 4,5 секунди, заряджені адреналіном, 340 к.с. 6-циліндрового бензинового двигуна M-TwinPower Turbo прискорюють BMW Z4 від 0 до 100 км/год. Немає більш спортивного способу досягнення цього відчуття ідеальної свободи.
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
В основі концепції Z4 закладено маневреність і ходова динаміка
Джос ван Ас (Jos van As), глава відділу розробки підвісок.
РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

М’який дах BMW Z4 Родстер.

10 сек.

Настільки швидко відкривається і закривається елегантний м'який дах BMW Z4 Roadster - і він це робить під час їзди зі швидкістю 50 км/год. Для захоплюючих вражень від кермування на відкритому повітрі.

РОЗКРИЙТЕ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

BMW Z4 M40i First Edition.

Не слідуйте за трендами та отримаєте унікальну свободу: те, що BMW Z4 First Edition відмінно символізує від початку і до самого кінця. Ексклюзивна обробка лакофарбового покриття Frozen Orange металік підкреслює м'язисті вигини на вражаюче чіткою мовою дизайну. І таким чином досягає нового рівеня виразної сили генів класичного родстера. BMW Z4 First Edition – вшанування індивідуального задоволення за кермом.
Ефектний.

Ефектний.

BMW Z4 First Edition спортівниі і рішучий. Шестикутні бі-світлодіодні фари, вперше розташовані вертикально, спрямовані в бік концентруючи увагу на плоскій низькорозташованій здвоєній решітці радіатора BMW з сітчастою конструкцією. Разом з M-спортивними повітрозабірниками це додає ширину передньій частини автомобіля. Ексклюзивний спортивний талант призначений для дороги.
Вражаючий.

Вражаючий.

З заднього боку BMW Z4 First Edition уособлює чистий динамізм. Відмітнний задній спойлер елегантно виділяється над поверхнею, в той час як бічні лінії дизайну, що прямують над зводами плечей до тонких світлодіодних задніх ліхтарів. Потужний вивід: задній фартух аеродинамічного пакету M, який поєднується з дифузором та вихлопними трубами, випромінює особливе спортивне відчуття.
Естетичний.

Естетичний.

Саме так виглядає задоволення від їзди на відкритому повітрі: довгий капот, класичний м'який верх і короткі виступи які визначають характерний силует родстера BMW Z4 First Edition. Спортивний профіль підкреслюється мінімалістичним дизайном зі світлими і темними поверхнями від початку і до кінця. Динамічна форма досягає кульмінації в потужних бічних конурах.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 148

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 149

BMW Z4 Roadster M40i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 169

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.